Beauty horoskop na listopad 2022

Listopad je měsíc těch nejhlubších vnitřních proměn – je čas rekapitulovat svá životní rozhodnutí, zbavit se zlozvyků a závislostí, ale také hýčkat své tělo, a to nejlépe dostatkem sexu a lásky ve všech jejích podobách.
Robert Policar
——
26. října 2022

Novoluní ve Štíru nastane v úterý 25. října kolem poledního, a tím začne další lunární cyklus, ve kterém se můžete ponořit do nezměrných hloubek sebe sama, a nakonec vyjít jako zcela nové a znovuzrozené lidské bytosti. Na velké životní změny máte celý měsíc, a tak se vyhněte příliš impulsivním krokům, které by mohly vést k ještě větším krizím. Přemýšlíte-li o různých implantátech nebo jiných zásadních zásazích do vašeho těla, jako jsou plastické operace, pro lepší pocit ze sebe sama, vše si dobře promyslete. Děláte tyto změny opravdu kvůli sobě, nebo jen kvůli touze být přijati svým okolím? Připomeňte si krásu, která časem roste – ta je hluboce vepsaná ve vašich očích. Užívejte si naplno všechny fáze života.

25.–31. října: Lunární fáze „utváření“ – čas praktikovat lásku ve všech podobách 

Ta začíná novoluním ve vášnivém znamení Štíra. Zamyslete se nad svým sexuálním životem a udělejte něco pro jeho zlepšení. Dobře pečujte o své reprodukční orgány a užívejte si zvýšené smyslnosti. Dobrý sex vás učiní ještě krásnějšími, ale je velmi důležité, aby byl provázen láskou vašeho srdce. Je dobré se více zajímat o jógu, tantru nebo taoistický přístup k lásce. Praktikujte techniku „vnitřního úsměvu“, která může mít skvělý vliv na vaše celkové zdraví i krásu. Vyzkoušejte regenerační obličejové masky. Vaše pleť je o to lépe bude přijímat a bude tak měkká a hebká. Ignorujte některé bezcenné produkty ze supermarketů, jejichž složení je spíš pochybné. Vsaďte na kvalitu a nebojte se do sebe investovat.

1.–7. listopadu: Lunární fáze „uskutečňování“ – začněte realizovat své lepší já 

Zde se můžete naplno pustit do všech aktivit, které souvisí s pozitivními změnami vašeho intimního života a přístupem ke cvičení. Nic neodkládejte na zítřek a vše ihned uskutečňujte. Jakékoliv odkládání nových ozdravných návyků se může proměnit v opak. Dopřávejte si jemné masáže chodidel pomocí aromatických vonných olejů. Vyhýbejte se však příliš tvrdým a nepříjemným zásahům v těchto oblastech. Tantrická masáž od vašeho partnera (nebo pokud jste nezadané, tak od někoho, jehož dotyk je vám příjemný a působí léčivě) může být rovněž skvělou aktivitou. Ájurvédská masáž hlavy může také být zcela oblažujícím zážitkem.

8.–15. listopadu: Lunární fáze „pozorování“ – čas se zbavit závislostí a zlozvyků

Nastartuje ji úplněk v Býku, který může být velmi důležitý pro zemská a vodní znamení. Ohnivá a vzdušná znamení mohou pocítit výzvu, která se může týkat probuzení až moc silných pocitů. Ty ale nemusí být jednoduché zvládnout. Zbavujte se postupně všech toxinů v těle i skrytých psychických závislostí. Vyzkoušejte masáž vazivové tkáně, která může způsobit mnohem lepší pohyblivost těla. Pracujte rovněž s léčivou silou svého hlasu. Nic v sobě nezadržujte a naučte se mluvit i o věcech, za které se stydíte. Uvolní to mnoho tvůrčí a životní energie. Věnujte se dechovým cvičením, která mají dobrý vliv na uvolnění zadržovaných emocí.

16.–23. listopadu: Lunární fáze „uvolňování“ – odstřihněte se od negativní energie a vyzkoušejte půst

Podívejte se zpětně na to, jaké důležité životní změny nebo rozhodnutí jste ve svém životě učinili. Možná se na hodně věcí můžete dívat zcela jiným pohledem, než jste byli zvyklí, protože listopad je měsíc těch nejhlubších vnitřních proměn. Zajděte ke kadeřnici a nechte ji odstřihnout veškerou vaši negativní energii, která vás fyzicky táhne dolů. Vaše vlasy budou mnohem silnější a zdravější. Nebudou se tolik lámat, pokud dodržíte dobré načasování. Nastává také vhodný čas pro jednodenní až třídenní půst, při kterém pijte každý den alespoň dva litry vody. Více meditujte a nezapomínejte na svůj „vnitřní úsměv“, který vám dodá pocit nikdy nekončícího vítězství.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu