Pracovní horoskop na listopad 2022

Pod transformativním Štírem tento měsíc přichází také nejlepší příležitosti na opravdovou změnu. Efektivita a optimismus bude na straně těch, kteří budou připraveni využít jejich plnohodnotného potenciálu.
Robert Policar
——
1. listopadu 2022

Foto: Profimedia

Jestli ve svém zaměstnání chcete opravdu něco změnit, zakončit nebo si udělat prostor pro nové projekty, není lepšího času než právě tento měsíc. Velká část listopadu bude pod vlivem transformativního znamení Štíra, který umí učinit velmi efektivní, avšak někdy bolestné změny, které na první pohled mnoho lidí nemusí chápat. Nejhorší, co můžete udělat, je neudělat nic. V poslední třetině měsíce vstoupí Slunce do znamení Střelce, které ve vás může probudit nejen optimismus a nadšení, ale i mnoho příležitostí, které mohou přesáhnout veškerou vaši představivost, pokud tomu budete dostatečně otevření.

První týden následujícího měsíce se ponořte do usilovné práce na všech změnách, které jste v minulosti odkládali. Pěstujte v sobě odvahu i schopnost vnímat a zpracovat nepříjemné detaily, které se mohou týkat nejisté budoucnosti. Pokud jste v zaměstnání, které vás dlouhodobě neuspokojuje, hledejte si nové. Rozesílejte životopisy, kontaktujte známé a citlivě jim oznamte svou situaci. Vyhýbejte se nejasným a manipulativním lidem, a když dojde na střet, citlivě, ale rozhodně jim nastavte hranice. Důležité je v této fázi začít uskutečňovat své nejodvážnější záměry. Pokud podlehnete strachu z neznáma, může přijít hluboký smutek.

V druhém týdnu měsíce, konkrétně od úterý 8. listopadu, bude energie vaší činorodosti vrcholit. Je to spojeno s úplňkem v Býku, který bude provázen zatměním Měsíce, což dodává tomuto dni ještě větší důležitost. Někteří z vás mohou učinit totální obrat ve své profesní cestě, což může vyvolat nepochopení a konflikt s některými blízkými lidmi. Začněte si dělat pořádek na pracovním stole a začněte se zbavovat všeho, co již nesouvisí s vašimi budoucími záměry. Mějte však ke své minulosti úctu a náležitě ji oceňte. Odpusťte sobě i všem, kteří pro vaše inovace nemají pochopení a nechtějí vás pustit dál. Vyhýbejte se však příliš impulzivním krokům a připravte se na velkou a důslednou životní reorganizaci. 

Ve třetím týdnu měsíce pokračujte ve velkém úklidu a vytvořte si takovou pracovní atmosféru, ve které se budete cítit dobře. S některými kolegy si můžete definitivně nastavit hranice tak, aby vám všem vyhovovaly. Vyhýbejte se, pokud možno, různým pletichám a pomlouvání vašich nadřízených nebo kolegů, přestože by si to možná i zasloužili. Vyhledávejte společnost odborníků v oborech, ve kterých jste zatím jen začátečníky. Učte se novým věcem a zamyslete se nad tím, zda byste své zkušenosti a dovednosti rovněž nechtěli předávat. Více důvěřujte svým poznatkům a mějte odvahu se podle nich řídit.

Ve čtvrtém týdnu měsíce, zejména do středy 23. listopadu, kdy nastane novoluní ve Střelci, si udělejte prostor pro rekapitulaci všeho, co se vám v posledním měsíci povedlo a nepovedlo. Buďte k sobě nemilosrdně pravdiví a soucitní zároveň. Zbavujte se nepořádku a dokončujte vše, co jste doposud nestihli. Od čtvrtka můžete očekávat nový příval nadšení a optimismu. Buďte rovněž otevření vlivům ze zahraničí, které mohou nabídnout nemálo příležitostí a zajímavých kontaktů. Popřemýšlejte o zdokonalení angličtiny nebo jiného jazyka, ke kterému máte vztah, nebo se začněte učit zcela nový. Pracujte s radostí.

V posledních dnech pátého týdne listopadu se nebojte klást na sebe větší nároky – ty totiž hravě zvládnete. Lépe se mohou cítit lidé, kteří ve svém horoskopu mají zastoupený živel vzduchu a ohně. Otevřete se novým kontaktům a hodně se pohybujte. Na co se zaměříte, to se zřejmě povede s mnohem větší rychlostí než obvykle. Naučte se rovněž víc důvěřovat své pocitové intuici než jen racionální mysli. Využijte také sílu „zdroje snů“, přes který vám mohou přicházet zajímavé inspirace a netradiční řešení každodenních a pracovních výzev. Rozšiřte svůj okruh pracovních a obchodních kontaktů, ale dbejte především na kvalitu těchto vztahů než na jejich kvantitu.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu