Získejte exkluzivní narozeninové tričko Harper’s Bazaar

Harper’s Bazaar slaví v České republice krásných 25 let. Oslavte ho s námi v jedinečném limitovaném tričku, které je vytvořeno ve spolupráci s přední českou návrhářkou Ivanou Mentlovou.
Redakce Harper's Bazaar
——
17. září 2021

Foto: archiv

Jistě jste již postřehli, že české vydání Harper’s Bazaaru slaví 25. výročí! Oslavy byly a ještě budou veliké, ale právě nyní v rámci nich chceme udělat radost i vám, a to exkluzivním tričkem z limitované edice ve spolupráci s přední českou designérkou!

Narozeninové překvapení od Harper’s Bazaar 

Tvorba talentované návrhářky Ivany Mentlové je jedinečná, a tak máme ohromnou radost, že jsme na limitovaném oversized tričku spolupracovali právě s ní. Je vyrobeno v odstínu off white a na přední straně je kreativní koláž. Ta obsahuje střípky fotografií z editorialů vytvořených pro českou edici Harper’s Bazaar a doufáme, že zachycuje krásu, půvab a kreativitu našich čtenářek. 

Získejte své tričko Harper’s Bazaar x Ivana Mentlová 

Možná jste ho již u několika známých osobností zahlédli na jejich Instagramu, nyní však máte možnost se do skupiny vlastnící tento exkluzivní kousek přidat. Jestliže si do 13. 10. 2021 zakoupíte roční předplatné Harper’s Bazaaru za 946 Kč, jako dárek získáte toto jedinečné unisexové tričko v hodnotě 1 890 Kč. Pozor ale, tato nabídka je limitovaná a platí pouze pro prvních 200 nových předplatitelek v ČR. Tak neváhejte!

Předplatné si můžete pořídit po telefonu (225 555 666), přes e-mail (casopisy@mafra.cz) nebo nejjednodušším způsobem, přes webové stránky www.jenprocasopisy.cz/HB

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu