PŘEHODNOŤTE SVŮJ STYL by PERWOLL A SYOSS

#erikasuniverse
Erika Palkovičová
——
24. května 2023

VIKTORIA NOLAN

RETHINK YOUR STYLE je název přehlídky, která se konala v pondělí v pražském kulturním centru DOX.

Smyslem přehlídky bylo inspirovat k udržitelnosti. Tato myšlenka zahrnuje nakupování ve vintage obchodech i trochu zodpovědnější přemýšlení o módě nebo budování nadčasového a kvalitního šatníku. Perwoll zdůrazňuje důležitost a správný způsob praní a používání kvalitních výrobků a produktů, které zajistí, že naše věci budou vypadat perfektně bez ohledu na to, jak dlouho už v našem šatníku leží.

Během večera proběhly celkem 4 přehlídky a jedna z nich se skládala z outfitů vytvořených z dříve použitých kousků a materiálů. Právě tuto přehlídku, která celý večer zahajovala, měl na starosti stylista Filip Vaněk společně s Hanou Valtovou. Modelky se prošly po mole v nádherných černých večerních šatech, o kterých by málokdo řekl, že jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu nebo vintage kousků. Celý look doplnily boty na vysoké platformě od CCC.

Večer nás také doprovázeli tanečníci a jejich helmy, které připomínaly diskotékové koule, poskytovaly speciální světelné efekty. Neméně zajímavá byla dekorace v podobě padajících gerland uprostřed sálu, kolem níž bylo vytvořeno přehlídkové molo.

Poté Boris Král představil svou nejnovější kolekci SALON DE NUIT. Nádherné barevné šaty, které jsme měli možnost vidět před měsícem u příležitosti MBPFW, dominovaly přehlídkovému molu a vnesly do sálu jistou dávku elegance, tak jak jsme u Borisových přehlídek vždy zvyklí.

Na závěr představila svou krásnou, hravou a barevnou kolekci Zuzana Kubíčková. Při této příležitosti se na jednom mole sešly pouze modelky agentury Elite, včetně tří vítězek EML – Evy Klímkové, Jany Tvrdíkové-Kolářové a Denisy Dvořákové.

Samozřejmě nesměly chybět ani topmodelky agentury Elite. Na přehlídky se přišly podívat Daniela Peštová, Michaela Kociánová a Barbora Podzimková-Černá. Zúčastnila se i herečka Jitka Schneiderová a topmodelka Tereza Maxová s rodinou. O kreativní koncept se postaral Saša Jány.

Vizuály k přehlídce se fotily a natáčely před několika týdny v Praze a jejich tváří jsem se stala já společně se Sofií Maxovou, se kterou jsme chodily i na včerejších přehlídkách.

Celý večer zahájila oblíbená dvojice Emma Smetana a Jordan Haj s písničkou Higher, po které Emma řekla pár úvodních slov a celý večer mohl začít.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu