Erika Palkovičová: Dior Superhero for one Night

#erikasuniverse
Erika Palkovičová
——
27. února 2023

Foto: Benedikt Renč

V sobotu jsem se díky Harper's Bazaar poprvé zúčastnila čtvrtého ročníku Plesu SOBJE by MUMM. Letošním tématem bylo hrdinské alter ego a já jsem si spolu s Filipem Vaňkem řekla, že budu módní superhrdinka. Můj outfit od Diora přiletěl z Paříže, byť jsme do poslední chvíle nevěděli, zda skutečně dorazí. Nakonec vše dopadlo podle očekávání, a já se na večer stala svou vlastní Dior superhrdinkou. 

Než ples začal, sešli jsme se na MUMM's champagne pre-drink v ateliéru Zdeňka Vacka, který mi na večer zapůjčil své náušnice. Čekal mě však ještě jeden velmi důležitý doplněk, který byl podmínkou a bez něhož by se na ples nikdo nedostal. Margitka mi vyrobila krásnou černou masku z korálků, která celý můj vzhled dotvořila.

Po chvíli se ve Zdeňkově ateliéru objevil můj „date for the night”, dobrý kamarád a manažer agentury Elite, Martin Gonda. Kolem deváté hodiny jsme se všichni pomalu přesunuli do vršovického kulturního centra VZLET, kde se ples tentokrát konal.

Za chvíli se budova zaplnila spoustou kreativních outfitů a v některých případech bylo opravdu těžké zjistit, kdo se pod maskou skrývá. Sešli se zde návrháři, designéři, umělci a influenceři z Česka i Slovenska a pro mě bylo velmi příjemné vidět všechny své kolegy a přátele takto pohromadě, protože většinou mi tyto akce kvůli cestování a práci chybí.

I když jsem druhý den musela brzy vstávat kvůli focení, nenechala jsem si ujít vystoupení Nobodylisten, který se na pódiu objevil až kolem půlnoci. Svou práci však beru zodpovědně, a tak jsem po jeho setu zamířila do hotelu - to get my beauty sleep.…

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu