Born in Roma intense party

#erikasuniverse
Erika Palkovičová
——
5. března 2023

Foto: @ERIKAPALKO

Ve čtvrtek pozdě večer se historická budova v Paříži rozzářila Valentino pink. V Gaîté Lyrique se konal večírek Valentino beauty na počet představení parfému „Born in Roma“. Toho se zúčastnili známí herci, celebrity, influenceři a významné osobnosti módního světa.

Tvářemi kampaně se staly Adut Akech a Anwar Hadid, obě se večírku osobně zúčastnily. Samotný parfém jsme mohli vyzkoušet během večírku a jeho překrásná vůně složená ze směsi květů jasmínu, vanilky a černého rybízu byla cítit ze všech stran…

Poté, co se všichni pozvaní mohli vyfotit, popovídat si a prohlédnout si všechna zákoutí vyzdobené budovy, se uprostřed vstupní místnosti otevřely dveře a my se přesunuli pod pódium, kde nás čekalo překvapení v podobě vystoupení francouzské zpěvačky známé jako Christine and the Queens, která bavila publikum nejen svým zpěvem, ale také a tanečním performance.

Večírek si nenechal ujít herec ze seriálu Gossip Girl Ed Westwick se svou přítelkyní Amy Jackson, herci ze seriálu Emily in Paris Paul Forman a Samuel Arnold, Emili Sindlev, Caro Daur, Lori Harvey, Tommy Dorfman, Sofia Carson, Nick Kaufmann, Hofit Golan a mnoho dalších.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu