New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

ART of style s Eliškou Chomistek

#mostwanted
Eliška Hradec Chomistekova
——
23. května 2022

Pro čtenáře Harper’s Bazaar přináším výběr těch nejlepších módních novinek a událostí pro každodenní inspiraci a #mostwanted kousky, které oživí šatník a přinesou léto do vašeho života.

VERSACE MEDUSA AEVITAS saténové platformy

Platformy jsou zpět! Fuchsiové, černé, žluté? Na barvě vůbec nezáleží.
Díky své ultra trendy estetice patří do hledáčku a wishlistu těch, kteří žijí pro všechny luxusní podpatky tak jako já. Své vysněné letní platformy koupíte v butiku Versace - Pařížská 20.

Roberto Coin - Ring Diamonds Art Deco

Luxus, pompéznost a nadčasovost. To je italská šperkařská značka Roberto Coin.
>Art Deco je kolekce, která vás již na první pohled zaujme dokonalou kombinací geometrie a intenzívních barev drahých kamenů.
Do stylu art deco se zamilujete pro jeho čisté tvary, luxusní kameny či vlající třásně, které dodávají hravost a eleganci celé kolekci. Šperky jsou dostupné v pražském butiku na adrese Pařížská 1, 110 00 Staré Město, Praha 1.

LAFORMELA x ELISKACHOMISTEK

Naše dlouholeté přátelství s Antonínem a Mirkou nás přivedlo až ke zrodu společného projektu. S LAFORMELA jsme spojili síly pro vytvoření denimového korzetu, na němž jsme začali pracovat už během minulého roku. Naše spolupráce bude představená 25. května v showroomu LAFORMELA, kde si budete moct prohlédnout zároveň i nejnovější kolekci MAINLINE 22/23, kterou značka předváděla na přehlídce Mercedes Benz Prague Fashion Week. Korzet si budete moci objednat online nebo přímo v jejich showroomu. #CorsetPourToutesLesFemmes

GUCCI & modrá

Jeden z nejznámějších monogramů na světě, GG, zažívá svůj revival ve zcela nové barvě!
Modré kombinace se vrací z archívu značky (první debut zažily již v 70. letech) a jsou součástí nové kolekce LOVE PARADE, která ohlašuje návrat logománie ve velkolepém stylu. V tomto novém, barevném provedení značka nabízí i mnoho dalších kusů z Gucci archívu – od zavazadel a kabelek Dionysus nebo 1955 Horsebit, přes obuv a jiné doplňky, až po nábytek nebo porcelán.

Monogramová GG horečka je zpět! #moreismore

SPRING SALON v NOOKART Studio

Místo, kde je umění jako doma – to je NOOKART studio. Bytová galérie v centru Prahy se nachází v Paláci Langhans, který se pyšní betonovou nadstavbou navrženou architektem Ladislavem Lábusem. Tento zařízený byt nabízí umělecká díla od mladých, a stejně tak i již etablovaných českých a slovenských umělců. Od 13. května probíhá ve Studiu SPRING SALON - jeho instalace se nese v duchu jara, slunce a radosti, které toto roční období přináší. Chcete se seznámit s tvorbou československých umělců, inspirovat se designovým nábytkem nebo si vychutnat šálek kávy v atypickém bytu v centru Prahy? V NOOKART studiu jste kdykoliv vítáni. Stačí se objednat přes Instagram @nookart_studio.

#mostwanted

Umění a móda – dva světy, ve kterých žiji. Zakládám se na hodnotách, které jsou pilířem mého života - jednoduchost, kvalita a krása jsou mi velmi blízké, ráda se jimi obklopuji, a stejně tak je chci i sdílet. Nezbytnou součástí mé osobnosti je originalita a autentičnost, a podle toho se i oblékám. Co je pro jiné extravagance je pro mě přirozenost.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu