Art of style s Eliškou Chomistek VOL.3

#mostwanted
Eliška Hradec Chomisteková
——
19. července 2022

Eliska Chomistek

Pro čtenáře Harper’s Bazaar přináším výběr těch nejlepších módních novinek a událostí pro každodenní inspiraci a #mostwanted kousky, které oživí šatník a přinesou léto do vašeho života.

Balenciaga Fall 2022 Couture 

Vítejte v módním multivesmíru domu Balenciaga, vítejte ve světě Demny. Neoprenové, nadpozemské až futuristické looky představil Demna na své druhé couture show v prostorách pařížského salonu Cristóbala Balenciagy začátkem července. Kromě modelů byla přehlídka doplněna o jména celebrit jako Nicole Kidman, Dua Lipa nebo Naomi Campbell, což doslova zaplavilo sociální sítě. Celá couture kolekce se zaměřovala na čerpání a rozšiřování dědictví zakladatele domu, a to pomocí pokročilých technologií a tradičních krejčovských technik. Navíc byla více jak čtvrtina kolekce vyrobená z upcyklovaných materiálů. Dokonce ve spolupráci s japonským výrobcem vytvořil Demna speciální typ neoprenu s použitím tzv. „limestone techniky“, která je více udržitelná.
Navzdory nezapomenutelné přehlídce byly mým highlightem svatební šaty, které uzavíraly celou show – look s číslem 59. Pouze na výšivku této róby padlo přes sedm a půl tisíce hodin, spotřebovalo se více jak sedmdesát tisíc krystalů a nad dvě stě tisíc flitrů.
#DreamyWeddingDress is Balenciaga wedding dress

JW Anderson Bumper Bag

Nová, letní „it bag“ je na světě. Designér J. W. Anderson představil světu kabelku Bumper bag, která je dostupná ve dvou modelech: Bumper moon a Bumper baguette. Kabelka, která připomíná airbag, polstrovaný cestovní polštář nebo světelné balóny, je dostupná v několika barevných variacích (já osobně žiju pro zeleno-černou kombinaci #SecretWishlist). Nejlepší zprávou je, že je relativne cenově dostupná, stačí jen chvíli šetřit a může být vaše. #SummerItBag

Chanel bikiny

Objekt vaší letní touhy? To jsou Chanel bikiny s nádechem 90. let. Jsou to ty nejdokonalejší plavky k bazénu, moři nebo do města coby součást vašeho letního stylingu. Chanel bikiny jsou zaručenou letní investicí. #SummerHotPiece

Grey Day s New Balance

New Balance oslavuje Grey Day, den, kdy si připomíná svou ikonickou šedivou barvu, která je středobodem designu modelů značky už od 80. let. Každý rok značka připravuje speciální edici tenisek, aby oslavila barvu, která se stala jejím synonymem. Šedivá je barvou rovnováhy, jednoduchosti a nekonečné složitosti. Zároveň je to odstín, který vám nechává prostor pro kreativitu. Značka New Balance oslavuje svůj Grey Day spolu s modely 57/40, XC-72 a 327, které zároveň splňují green leaf standardy (50 % materiálů pochází z ekologicky preferovaných zdrojů). Navíc je oslava Grey Day doplněná o speciální kolekci oblečení, která je spolu s teniskami dostupná na newbalance.cz. 
Let’s celebrate #GreyDay

RIMOWA Quartz kapsulová kolekce

Léto je tu a s ním i nová kapsulová kolekce od výrobců německých luxusních kufrů RIMOWA. Quartz je kolekce inspirovaná pudrovorůžovou barvou, konkrétně odstínem kamene růženínu – známého jako krystal, který má ochranné vlastnosti. Právě růžová varianta, tzv. nová barva mileniálů, má přinést styl do vašeho cestování. Quartz kolekci tvoří model kufru RIMOWA Original a crossbody kabelka. Kolekce je dostupná ve vybraných prodejnách RIMOWA po celém světě.  #travelinstyle #travelwithrimowa

#mostwanted

Umění a móda - dva světy, ve kterých žiji. Zakládám se na hodnotách, které jsou pilířem mého života - jednoduchost, kvalita a krása jsou mi velmi blízké, ráda se jimi obklopuji, a stejně tak je chci i sdílet. Nezbytnou součástí mé osobnosti je originalita a autentičnost, a podle toho se i oblékám. Co je pro jiné extravagance, je pro mě přirozenost.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu