Přivítejte jaro v barevném saku

Tato sezona bude ve znamení pestrobarevných kombinací. Rozsviťte si jimi život a zlepšete náladu sobě i okolí – tím nejjednodušším způsobem je volba vašich milovaných základů šatníku v bláznivějších odstínech.
Tereza Spilková
——
30. března 2022

Foto: archiv Instagramu @ darjabarannik

Od pastelových tónu až po zářivé neony nebo výrazné vzory. Letos se móda nedrží zpátky a trendu barev se nebojí ani zaryté minimalistky. Během pandemie jsme na barvy trochu zapomněli. Šedá teplákovka, béžový trench coat, bílé tričko a šedé tenisky byly uniformou, kterou jsme nesundávali po celé měsíce. Minimalismus nás bavil i proto, že jelikož nebylo kam chodit, mohli jsme si na chvíli usnadnit oblékání a stále dokola opakovat tu samou formuli. Svět se ani teď nezdá být v pořádku, ale je třeba vnést do života a ulic znovu trochu barev a hravosti. Dost bylo černé a šedé, chceme vidět růžovou, fialovou a zelenou. A klidně naráz.

V tomto duchu se držela přehlídková mola nejedné značky i přidružený street style snad každého letošního fashion weeku. Přesvědčilo nás ale až to, že se i jindy béžové instagramové účty našich oblíbených influencerek začaly zbarvovat do pastelových žlutí a trávových zelení. Barvy jsme mohli vidět i u značek, které se jinak drží základní palety. The Row, Khaite, a především rozzářené Valentino. Můžete na to jít pomalu a začít u doplňků, mnohem větší zábava je však obléci barevné sako, jež je skvělým přechodným kouskem, po jakém jsme toužili, aniž bychom to věděli. 

Jak toto jaro nosit pestrobarevná saka? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu