Harris Reed a Missoma vytvořili společnou kolekci šperků

Každý šperk je jedinečný a o této kolekci jako kdyby to platilo dvojnásob.
Eva McMahon
——
27. července 2021

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Britská značka Missoma je známá tím, že na svých kolekcích často spolupracuje s předníi designéry. Po influencerce Lucy Williams přichází s kolekcí ve spolupráci se značkou Harris Reed, která bude v prodeji od září 2021. 

Tato kolekce bude určitě zajímavá, jelikož Reed je návrhář/ka hlásící se k tzv. gender fluidity a tento postoj se má také promítat v kolekci šperků pro značku Missoma. Je to také vůbec poprvé, kdy Reed pracuje na designu šperků. V kolekci se promítne Reedova vášeň pro barokní romantismus a také gotiku a zároveň bude odrážet vrstvení delikátnějších šperků typické pro značku Missoma. Brand často tvoří jemnější až středně velké šperky, které se navzájem skvěle kombinují a to nás čeká i u této zajímavé kolekce.

Harris Reed tvrdí, že díky totální flexibilitě, kterou mu značka Missoma dala, je to kolekce, která bude odrážet právě gender fluidity, a také tak smaže pomyslnou hranici pohlaví. I v kolekci šperků bylo cílem dosáhnout tohoto výsledku stejně, jak je to viděno u návrhů oblečení a také make-upu.

Značka Missoma je z této spolupráce nadšená, jelikož jeden z jejich sloganů „Šperky pro všechny” je v případě spolupráce s Harris Reed trefou do černého.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu