MBPFW FW 2023 is coming…

Letos představí své kolekce Boris Kráľ, Tobias Schubert, Michael Kováčik, Pavol Dendis, Katarina Vavrová, Denisa Dovalová a značky AFKA a Božidara.
Redakce Harper's Bazaar
——
7. března 2023

Foto: Jakub Kozár

Jarní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku FW23 se bude konat od 15. do 20. dubna 2023 v prostorách velké sázkové haly Chuchle Arena Praha a na dalších lokacích v Praze.

„Já sám jsem asi nejvíc nadšený z toho, že se s Vámi můžeme podělit o vjem z tohoto brutalistního prostoru, který bývá většinu roku veřejnosti nepřístupný,“ uvádí Lukáš Loskot, CEO Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Jarní edici zahájí akce MBPFW & Piper Heidsieck v Groove Bar ve Voršilské ulici, která bude přístupná pro veřejnost, samozřejmě s omezenou kapacitou.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week představí kolekce návrhářů na sezónu podzim/zima 2023. Vedle samostatných autorských přehlídek návrhářů Tobiase Schuberta, Michaela Kováčika, Pavola Dendise, Katariny Vavrové, Denisy Dovalové a značek AFKA a Božidara se mohou návštěvníci těšit také na představení prodejní kolekce značky adidas Originals a jako tradičně i na tvorbu studentů Ateliéru módní tvorby – UMPRUM, Technické univerzity v Liberci a Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně: Ateliér designu oděvu. Po dvou letech se na MBPFW vrací také návrhář Boris Kráľ. Na prezentaci jeho nové kolekce se mohou návštěvníci těšit v úterý 18. dubna od 21:00 v hotelu Andaz, kde proběhne i následná afterparty. Kromě tradičních přehlídkových bloků se v rámci nadcházející edice MBPFW v prostorách Chuchle Arena Praha uskuteční také šestá edice pop-up showroomu Vlast EDIT 06. Prodejní pop-up showroom, který představí lokální designérskou tvorbu, je možné navštívit od 15. do 17. dubna a bude přístupný jak pro návštěvníky přehlídek, tak pro veřejnost. Jarní MBPFW zakončíme DJ sety. V kultovním pražském techno klubu Ankali vystoupí berlínská hvězda hudební a módní scény Patrick Mason. Další DJ sety budou patřit DJ Pink Concrete a DJ Oozlum.


Vstupenky na akci jsou nyní v prodeji v síti GoOut.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu