Stella McCartney

Pokud někdo dokáže změnit pravidla clean beauty, je to Stella McCartney!

Návrhářka a ochránkyně životního prostředí, která je průkopnicí sustainable high fashion, již brzy vstoupí i do světa kosmetiky. Na trh přichází s novým beauty brandem STELLA, který slibuje zodpovědnou alternativu k luxusním skincare produktům. Tato veganská značka bude samozřejmě cruelty free a uctí veškeré zásady udržitelnosti.
Tatiana Urbanová
——
8. září 2022

Stella McCartney/Getty images

Od Stelly McCartney nemůžeme čekat nic jiného, než čirý minimalismus. Její nový počin, který vznikl ve spolupráci s LVMH, byl inspirován skotskou krajinou, kde designérka strávila většinu svého dětství. Jelikož se ona sama řídí mantrou jednoduchosti, nečekejte od ní rozsáhlou beauty rutinu, která by splnila denní desetitisícový limit kroků. Naopak přichází jen se třemi základními produkty.

Stella McCartney

Prvním z nich je Reset Cleanser (50 liber), který odstraní nečistoty a make-up, aniž by narušoval rovnováhu pleti. Druhým je sérum Alter-Care (100 liber), které působí jako svatý grál všech multitaskerů. Kromě jiného pleť vyživuje a zlepšuje její tón i texturu. And last but not least krém Restore (85 liber) slibuje lehkost, hydrataci, vyhlazení pokožky a zvýšení její pružnosti. Nenechte se však tímto minimalistickým přístupem zmást. Nezapomeňte, že na vývoji se podílelo LVMH, jeden z největších hráčů na poli luxusní kosmetiky, které má ve svém portfoliu i Givenchy, Guerlain či Dior, takže kompromisy v oblasti výsledků jistě nehrozí.

Stella McCartney
„Chci méně a chci, aby to fungovalo. Chci, poctivou kosmetiku, která bude doplňovat můj způsob myšlení a života. Samozřejmě usiluji o tu nejčistší péči o pleť, kterou můžeme v luxusu dělat. Tu nejčistší z nejčistších.“ Stella McCartney

STELLA se vyhýbá „okamžitému uspokojení“, které plyne z nadměrné stimulace pleti. Místo toho upřednostňuje dlouhodobou vitalitu a krásu. Dosáhnou toho chce prostřednictvím aktivních ingrediencí jako je Motar přímořský – alternativa retinolu plná mastných kyselin a fytosterolů, které vyhlazují vrásky a údajně zlepšují jas o 134 %. A mimochodem, pokud je řeč o ingrediencích, tak podle prohlášení značky bylo zakázáno téměř 2000 složek, jejichž výroba nebo proces extrakce jsou považovány za znečišťující. Receptury jsou z 99 % přírodního původu - 1 % syntetických složek je zahrnuto pro zachování integrity produktů. A balení je také udržitelné. 

A kde a kdy beauty produkty STELLA můžete koupit? V obchodech Stella McCartney nebo na webu stellamccartneybeauty.com, a to již každou chvíli, jelikož značka oznámila svůj start od začátku září.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu