Dvě hydratační superstars: Dermedic Hydrain³

Je vaše pleť s odcházejícím létem vysušená a cítíte nepříjemné pnutí? Dermokosmetika DERMEDIC z řady HYDRAIN³ Hialuro je doslova balzámem pro dehydrovanou nebo extrémně vysušenou pokožku.
komerční článek
——
14. září 2021

Foto: archiv klienta

V tomto období, kdy je méně sluníčka a chladnější, větrné počasí, je dostatečná hydratace více než důležitá. Ochranné funkce dehydrované pokožky jsou totiž oslabené a snadno dochází k poruchám v procesu tkáňové obnovy. Dermokosmetika DERMEDIC z řady HYDRAIN³ Hialuro je kompletní hydratační řada s obsahem kyseliny hyaluronové pro péči o silně dehydrovanou nebo výjimečně vysušenou pokožku. Při její výrobě je využívána voda z artéského termálního pramene, která má nejvyšší čistotu, a to bez látek s alergenním potenciálem. 

Rituál intenzivní hydratace

Pleťové sérum s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové intenzivně hydratuje, okamžitě vyhlazuje pokožku, zpevňuje ji a chrání před předčasným stárnutím. Mandlový olej zase přispívá k vyživení a zklidnění pokožky, vitamin E neutralizuje volné radikály, čímž chrání proti oxidaci, narušování lipidů pokožky a kolagenových a elastinových vláken kůže. I hloubkově hydratační krémový gel s lehkou, nemastnou gelovou texturou zajišťuje hloubkovou hydrataci, kterou můžete vnímat ještě 48 hodin po aplikaci. Přípravek celkově posiluje a regeneruje pokožku, obnovuje její rovnováhu, zmírňuje podráždění, vyhlazuje vrásky a linky a zpevňuje pleť. 

„Jak vypadá spokojená pleť? Pružná, měkká, vyživená a pevná.“

Více informací na www.dermedic.info.

Dermedic zakoupíte v lékárnách, na lékárenských e-shopech, např. Benu.cz, Drmax.cz, Biotika.net, Pilulka.cz, a na Notino.cz.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu