Poznejte Notino Beauty Electro Collection a zažijte profesionální péči v pohodlí domova

Doby, kdy byla návštěva kosmetických salonů nezbytná pro udržení krásné pleti, jsou už dávno pryč. Notino vám přináší novou řadu Notino Beauty Electro Collection, která vám zajistí perfektní péči o pleť, aniž byste museli opustit svůj domov.
komerční článek
——
1. dubna 2022

Foto: archiv značky

Vybírat můžete hned ze čtyř produktů, díky kterým můžete o svou pleť pečovat jako profesionál. A to nejen doma, ale klidně si je vezměte i s sebou na cesty. K dispozici jsou tři čisticí přístroje a čtvrtý, který pomůže zvýšit účinky pleťové masky. Jejich kombinace na vaší pleti dokáže doslova zázraky. 

Čisticí kartáček na pleť a masážní pomůcka na oční okolí

V nové kolekci Notino je k dispozici také čisticí kartáček na pleť se dvěma režimy pro denní i hloubkové čištění. Na jeho druhé straně najdete masážní pomůcku na oční okolí se zahříváním. Masáž je nejen příjemná, ale podpoří i účinky následné péče a zabrání předčasnému stárnutí pleti.

Cena: 1 999 Kč

Čisticí sonický přístroj v cestovním pouzdře

Pocitu důkladně vyčištěné pleti se nemusíte vzdát ani na cestách, od toho tu je sonický přístroj v praktickém pouzdře. Díky kombinaci silikonových štětinek, vibrací a termální funkce se už během 2 minut zbavíte všech nečistot, odumřelých buněk i zbytků usazeného mazu. Zvolit si můžete jednu ze tří intenzit, a reagovat tak na aktuální stav a potřeby své pleti. Přístroj má praktické kompaktní rozměry, ale čisticí plocha je dostatečně velká pro pohodlné ošetření celé tváře. Díky zúžení se navíc dostanete do všech záhybů. 

Cena: 1 799 Kč 

Přístroj pro urychlení účinků pleťové masky

Pokud chcete svojí pleti opravdu dopřát, použijte přístroj s technologií, díky které si můžete zvolit světelnou terapii podle svých kosmetických cílů a urychlit účinky své oblíbené pleťové masky. Ať už chce zefektivnit hydrataci pleti, rozjasnění, nebo zklidnění, příslušné světlo a teplo znásobí účinky krémové či plátýnkové masky na vaší tváři. Pusťte moderní technologie do svých zkrášlujících procedur a výsledky se dostaví už za 6 minut.

Cena: 2 099 Kč

Ultrazvukový čisticí přístroj na tvář

Pro krásnou a čistou pleť vyzkoušejte ultrazvukový čisticí přístroj na tvář. Tato speciální špachtle odstraňuje nečistoty, odumřelé buňky i maz. Navíc také dokáže znásobit účinky sér či jiných produktů, které na pleť aplikujete. Především je skvělou alternativou, pokud chcete profesionální ošetření provádět tak často, jak jen budete chtít. Pracuje na principu ultrazvukových vln, a to s takovým efektem, jakého byste s žádným čisticím kartáčkem nedosáhli. Ať už řešíte vrásky, akné, nebo chcete udržet svou pleť dlouhodobě krásnou, s touto novinkou dosáhnete vytoužených výsledků.

Cena: 2 499 Kč

Jak ji používat? 

Nová kolekce Notino Beauty Electro Collection je k dostání exkluzivně na notino.cz.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu