Novinka French Glossing od L’Oréal Professionnel zvítězí nad všemi bílými vlasy

Dopřejte si kdekoli na světě francouzskou eleganci od kořínků až po konečky.
komerční článek
——
22. prosince 2021

Foto: archiv značky

Nová salonní služba L’Oréal Professionnel s názvem French Glossing je vyslyšenou modlitbou všech vlasů, jež se již zbarvují do běla. Dokonale neutralizuje všechny barevné looky a zároveň vlasy do hloubky vyživuje. Navíc byla vytvořena ve spolupráci s profesionálními kadeřníky, takže jste v těch nejlepších rukách. 

V čem je tato novinka tak speciální? 

Jedná se o profesionální dvoufázovou techniku inspirovanou francouzským know-how. Kombinuje 2 technologie a odstíny přinášející jedinečné odstupňování barev, které nejsou nikdy monotónní, a dále gloss tónování. 

1: Permanentní barva pro dokonalé krytí odrostů s barvami Majirel nebo iNOA.

2: Kyselé gloss tónování s Dia light v délkách pro oživení barvy, viditelně lepší kvalitu a výživu vlasů a pro vysoce lesklý efekt bez zatížení.

Jedinečná technologie

Jádrem služby French Glossing je Dia light, nepostradatelná technologie, kterou mistři balayage velmi rádi používají při tónování a je k vlasům velmi šetrná. Neobsahuje amoniak a přináší o 30 % větší výživu*. Její kyselé pH dodává vlasovému vláknu 2× lesklejší vzhled, neutralizuje nežádoucí odlesky a dlouho vydrží – až po dobu 6 týdnů*. Její jedinečná gelovo-krémová textura se navíc snadno aplikuje a oproti tekutým složením má extra pečující účinky.

Třešničkou je navíc udržitelnost, která nabývá na čím dál větší důležitosti. Služba French Glossing je koncipována tak, aby šetřila vodu a energii.

*instrumentální test

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu