Beauty horoskop na říjen

Nastává ideální čas začít novou rutinu, detoxikovat organismus a zbavit se nahromaděné negativní energie spočívající ve vašem těle, ale také perfektní doba dát volnou ruku svému přirozenému šarmu.
Robert Policar
——
23. září 2022

Novoluní ve Vahách nastane v neděli 25. září těsně před půlnocí, a tím začne další lunární cyklus, ve kterém můžete dát druhým na odiv to, jak přitažliví a šarmantní jste. Nebojte se více chodit do společnosti, protože planeta Venuše, která Vahám vládne, vám dodá kouzlo, kterým si můžete do svého života přilákat nového partnera nebo toho stávajícího ještě více očarovat. Zaměřte pozornost na své silné stránky a připomeňte si, jak úžasní jste. Obklopte se lidmi, kteří vás dokážou ocenit a investujte energii do harmonizace vztahů. V druhé třetině října se můžete opřít do divokých nákupů a obohatit tak svůj šatník. Nastane také ideální čas navštěvovat různé beauty procedury a wellness programy.

25.–29. září: Lunární fáze „utváření“ – čas podpořit krásu zevnitř a vsadit na přirozený šarm   

V tomto období bude dobré se zamýšlet nad tím, jakým způsobem byste mohli zefektivnit svou beauty rutinu a podpořit ji i zevnitř. Nezapomínejte na správný pitný režim k posílení ledvin, kterým právě znamení Vah vládne. Vyzkoušejte jógu, která zkrášlí nejen vaše tělo, ale může vnést více spokojenosti a pohody i do vaší mysli. Je dobré se zaměřit na posílení kyčelních kloubů a oblast beder. Vyzkoušejte regenerační obličejovou masku, aby vaše pleť byla jemná a hebká. Mějte odvahu více chodit na různé, vámi již ověřené, společenské akce, kde budete moct projevit svůj přirozený šarm. Doporučuje se začít si vést deník vděčnosti, aby vám do života vstoupila ještě větší hojnost.

30. září – 8. října: Lunární fáze „uskutečňování“ – čas se uvolnit, relaxovat a vypustit ze sebe to, co vás tíží 

Zde se můžete naplno ponořit do všech aktivit, které jste si v minulém týdnu naplánovali. Každý čin vás posune o krok dál a uvolní tak napětí, kterého v dnešním světě není málo. Naučte se pravidelně relaxovat, abyste se příliš nepřepínali, a vyhledávejte společnost krásných a příjemných lidí. Nastává vhodný čas pro ošetření zarostlých a poškozených nehtů, které pak dorostou o to lépe a nemusí tolik bolet. Rovněž si dopřejte příjemnou masáž s vonnými oleji nebo návštěvu terapeuta, kde budete moct probrat vztahová témata. Zaměřte se na správné držení těla a snažte se, aby vaše páteř byla jak pevná, tak uvolněná zároveň.

9.–16. října: Lunární fáze „pozorování“ – očistěte svou mysl meditací a tělo masáží po úplňku  

Začíná úplněk v Beranu, který může být velmi důležitý pro vzdušná a ohnivá znamení. Zemská a vodní znamení mohou okolní svět vnímat příliš hekticky, a tak se nemusí cítit komfortně. Jděte na procházku a sledujte měsíc v jeho plné síle. Uvědomte si své potřeby, které jste možná na úkor druhých zanedbávali, a očistěte svou mysl i tělo od veškeré negativity. Vyzkoušejte lymfatickou drenáž, kdy se uvolníte, zatímco vaše tělo vykoná optimální detoxikační činnost. Počkejte však raději, až uběhnou dva dny po úplňku. Rovněž můžete vyzkoušet masáž vazivové tkáně, která může okamžitě zlepšit pohyblivost celého těla.

17.–25. října: Lunární fáze „uvolňování“ – ideální doba na reflexi a zbavení se odumřelých buněk, které hromadí negativní energii ve vašem těle   

Je ideální čas rekapitulovat výsledky své nové rutiny – jak se cítíte, v čem budete pokračovat a co se naopak nepodařílo. Citlivě pečujte o své tělo, ale nezapomínejte ani na svou duši, jejíž krása časem jenom roste. Zajděte do svého oblíbeného salonu a dopřejte si péči o vlasy a nehty. Je dobrá doba na střih, jelikož s roztřepenými konečky se zbavíte i staré nahromaděné energie, která vás tíží. Zaměřte se na hluboké čištění pleti a rozviňte v sobě „vnitřní úsměv“, který může mít léčivý vliv na vnitřní orgány. Právě teď do svého okolí můžete vyzařovat krásu, která není na první pohled viditelná, ale o to více přitahuje. Nastává vhodný čas i pro odstranění odumřelé kůže pomocí peelingů – tělo se potřebuje vyčistit a vy mu můžete napomoci kyselinami, manuálními peelingy nebo zábaly.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu