Cosmopolitan Beauty Awards 2023: Hlasujte a vyhraje skvělé kosmetické ceny!

Osmý ročník oblíbené soutěže Cosmopolitan Beauty Awards je tu. Hledá se nejlepší kosmetika na trhu!
Redakce
——
19. května 2023

Hlasování

O tom, které beauty produkty letos získají medailové příčky, rozhodujete speciální porota – a tou jste vy! Pokud vaše favority odměníte svým hlasem, Cosmo odmění vás: Můžete vyhrát krásné kosmetické dárky a další ceny. Na vaši přízeň čeká dlouhá fronta hvězd. Čas hlasovat máte do 2. června 2023 na webových stránkách cosmopolitan.cz/cosmoba. Koho vyberete tentokrát?

Všechny soutěžící produkty jsou rozděleny do dvou základních kategorií: LUXE a POPULAR. Dále pak do 13 detailnějších podkategorií, mezi nimiž najdete nejen skincare a make-up, ale také kosmetické nástroje či péči o zuby. Své hlasy můžete dát vždy jednomu favoritovi v každé kategorii a podkategorii. Někdy je volba jasná, jindy je těžké vybrat…  

Vítězné produkty získají všechny zasloužené pocty a samozřejmě také pečeť CBA, která dá všem hlasitě najevo, že jde o vámi vyzkoušenou a milovanou kosmetiku. A co je víc než osobní zkušenost, no ne?

Jak soutěžit?

Rozkliknete cosmoba.cz a objevíte 13 kategorií. Vyplníte krátký dotazník s vašimi údaji, odklikáte produkty, které jsou podle vás nejlepší a zaslouží si stát v záři reflektorů. Všechny soutěžící produkty jsou rozděleny do dvou základních kategorií: LUXE a POPULAR. Dále pak do detailnějších podkategorií. Své hlasy můžete dát vždy jednomu favoritovi v každé kategorii a podkategorii… a pak už jen čekáte, jestli se na vás usměje štěstí v podobě krásné výhry. Hodně štěstí!

Hlasovat můžete do 2. června 2023. Vyhlášení vítězů najdete v červencovém Cosmopolitanu.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu