Big Questions: Jak být spokojenější, než minulý rok

Nejčerstvější sérii podcastů Big Questions věnujeme věčnému tématu, jak být lepší. Zaměříme se na lepší komunikaci a lepší vztah ke svému tělu.
Redakce Harper's Bazaar
——
25. ledna 2023

Nový rok přináší touhu po lepším životě, po nové struktuře, do které zapadne náš život. Začínáme s novým diářem, s čistým štítem, s vizí, že následujících dvanáct měsíců bude lepších. S odhodláním, že se budeme věnovat více sama sobě, že více zapracujeme na spokojenosti své mysli, těla a duše. Možná si dáme i nějaké to předsevzetí, třeba že budeme svůj dům udržovat v čistotě, nebo že se dostaneme do formy. Že nebudeme dělat stejné chyby a že budeme šťastnější, zdravější a spokojenější.
Proto jsme do první série podcastů Big Questions letošního roku pozvali dva odborníky, se kterými probereme vše, co nás může naplněnému a zdravému životu přiblížit. Prvním z nich je vztahová terapeutka a lektorka intimity Denisa Říha Palečková. Před nedávnem dopsala knihu Tajemství šťastných vztahů, která se se po pár týdnech na trhu stala bestsellerem. S ní si řekneme, co nám pomůže mít lepší vztah se svými nejbližšími. S druhým odborníkem fyzioterapeutem Tomášem Rychnovským pochopíme vztah mezi bolestí těla a duše. Vysvětlí, proč je důležité mít rovná záda, a jak k lepšímu prožitku stačí lépe dýchat.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu