Týdenní horoskop 13. 6. – 20. 6. 2022

„Coby Blíženec mám 15 různých osobností, a ani jedna tě nemá ráda." - Iggy Azalea
Robert Policar
——
12. června 2022

Berani

Zkuste se setkat se svým budoucím „já“, které již dosáhlo všeho, čeho se vám zatím nedostává. Uvědomte si příběh, kterým prošlo a v jaké části života se ocitáte vy. Nechte si poradit, abyste vytvořili ještě rychlejší a přímější cestu k vaší ideální budoucnosti. 


Býci

Zamyslete se nad svým intimním životem a zkuste ho pozvednou o úroveň výš. Zajímejte se o různé přístupy, které byly doposavad skryté běžné veřejnosti. Kupte si knihu o tantře a obohaťte svůj sexuální život o metody, které zasáhnou i vaši duši. 


Blíženci

Dovolte si úspěch. Nosíte v sobě nespočet talentů a jediné, co vám brání využít vašeho potenciálu je vaše sebevědomí. Buďte jako strom. Najděte svůj „kmen“ a připomeňte si, že větví může být nespočet. To, jestli se staneme křovím nebo krásným stromem je jen na vás. 


Raci

Najděte způsob, jak své vnitřní bohatství vyjádřit ve vnějším světě. Jste dokonalými znalci lidských duší a hodně záleží na vaší odvaze, aby svět nebyl umělým a nezdravým místem, kde jsou všichni nuceni předstírat, kým opravdu jsou. 


Lvi

Roztáhněte svá křídla a vytvořte ve svém životě něco výjimečného. Nenechte se odradit různými strachy, kterými se vaše okolí užírá. Vnášejte světlo všude tam, kde sídlí tma, a lásku, kde je nenávist. Buďte příkladní a obohaťte svět tím, kým doopravdy jste.  


Panny

Vyhlaste válku svému vnitřnímu kritikovi. Nenechte se ničím ani nikým odradit od projevení vašich znalostí, které dalece přesahují všeobecný průměr. Nabídněte světu, co již ovládáte, i to, o čem si myslíte, že zatím dokonalé není. Přinejmenším to bude znamenité. 


Váhy

Ve svých partnerských vztazích se nespokojte s málem. Dejte do nich ze sebe to nejlepší, a to samé od života očekávejte. Zasloužíte si to nejlepší a není to vůbec sobecké. Naučte se být vděční za maličkosti, protože ty velké zázraky teprve přijdou. 


Štíři

Popřemýšlejte o tom, jak ve svém životě využíváte svou schopnost nebo neschopnost s druhými komunikovat. Slovo má velkou moc, kterým můžete druhé vyléčit nebo jim ublížit. Naučte se nové modlitby, silové písně nebo afirmace, a urychlete tak manifestaci vašich snů. 


Střelci

Naučte se nový jazyk nebo zdokonalte svou angličtinu, která se vám bude hodit na vašich dobrodružných cestách. Užijte si tento týden úplněk ve vašem znamení, a uvědomte si vše, co byste se rádi ještě naučili, abyste to mohli předat dál.  


Kozorozi

Zajděte si na nějaký kopec nebo pokořte horu, kde na vrcholku budete rozjímat nad svým životem. Kam až sahají vaše nejodvážnější sny? Máte velkou schopnost pochopit a překonat magii času. Podívejte se do své minulosti, přítomnosti i budoucnosti a učiňte další odvážný krok vpřed. 


Vodnáři

Vytvořte si novou nástěnku svých největších snů a vizí, kterými byste chtěli obohatit lidstvo. Uvědomte si místo, které vám náleží a v žádném případě se nevzdávejte. Ať jste v jakémkoliv bodě vaší životní cesty, máte možnost učinit velký kvantový skok. 


Ryby

Neustále se pokoušejte popsat slovy to, co prožíváte uvnitř své vnitřní bytosti. Přestože to nebude zcela přesné, i to může výrazným způsobem obohatit vaše bezprostřední okolí. Občas skrze vás mluví sám život, a tak se nebojte své pocity bez příkras slovy vyjádřit.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu