Jak na vašeho nadřízeného v jednotlivých znamení zvěrokruhu?

Jak na vašeho nadřízeného v jednotlivých znamení zvěrokruhu?

Zjistěte, co rozčiluje Berany, jak si získat Lvy nebo s kým váš kolegiální vztah může přerůst až v úzké přátelství.
Robert Policar
——
7. září 2023

Foto: Profimedia

Každý nadřízený je odlišný, stejně jako každý jiný člověk. Pokud znáte jeho nebo její znamení zvěrokruhu je dobré se naučit určitým vlastnostem a kvalitám, které dozajista ocení, což může vést k lepší spolupráci a následně i lepšímu ohodnocení a pracovním příležitostem. Berte však v potaz, že síla ascendentu i luny ve znamení hraje rovněž důležitou roli, což může silně ovlivnit váš prvotní dojem. 

Berani

Tito nadřízení milují rychlost, nápaditost a samostatnost u svých zaměstnanců. Různé odkládání a neustálé výmluvy tyto nadřízené velmi dráždí. Když svou práci zvládnete rychle a nebudete je neustále zatěžovat různými dotazy, dají vám vše, co potřebujete. 

Býci

To jsou obvykle velmi štědří zaměstnavatelé, kteří ocení u svých podřízených hlavně spolehlivost, výkonnost a čím déle u nich vydržíte, aniž byste se s nimi přeli, můžete z toho mít jen samé výhody. Dělejte, co říkají a občas jim kupte něco dobrého. 


Blíženci

Tito nadřízení mají smysl pro humor a je pro ně důležitá komunikace. Připravte se na spoustu změn, ke kterým mají sami sklony. Mají rádi, když jejich podřízení nemají problémy s neustálými změnami a touhu se učit novým věcem. 


Raci

Pokud máte nadřízeného v tomto citlivém vodním znamení, můžete navázat hluboké přátelství a tyto vztahy se mohou stát až rodinnými. Snažte se respektovat jejich proměnlivé nálady a oceňte jejich otcovské nebo mateřské sklony. Nesnášejí hrubost a necitlivost. 


Lvi 

Tady je naprosto jasné, kdo je tu pánem. Pokud nemáte touhu překonat jejich postavení, bude vše v pořádku. Když vás vezmou do své lví smečky, budete se mít dobře. Tito nadřízení potřebují viditelné, ale inteligentní uznání jejich schopností.  

Panny

To bývají občas nedůvěřiví nadřízení, kteří se obvykle řídí tabulkami, výsledky a milují svou práci. Budou mít velké nároky na své podřízené, protože neznají lenost. Naučte se mít pořádek na stole a včas dodržujte termíny, o kterých možná vědí více než vy sami. 


Váhy

Tito velmi lidští nadřízení milují harmonii, spolupráci a ocení spolehlivost. Odradit je můžete neustálými spory nebo pomlouvání dalších kolegů. Hodně jim záleží na pohodové a krásné atmosféře jejich pracovního prostoru. Vyhýbejte cholerickým výlevům. 


Štíři 

Je velmi těžké uspokojit tyto nadřízené, pokud si váš již zařadili do jednoho z přátelských nebo nepřátelských táborů. Nesnášejí zradu a vidí vám do duše. Ocení upřímnost za každou cenu, ale nesnažte se je prokouknout. Respektujte jejich soukromí. 


Střelci

Tito nadřízené milují u svých podřízených schopnost se neustále učit a ocení odvahu prozkoumávat dosud neprozkoumané. Dokáží být velmi štědří a milují humor, inteligenci a životní nadhled. Nemají rádi pesimisty a lidi, kteří si neustále stěžují.  


Kozorozi

To mohou být velmi nároční nadřízení, kteří však umí ocenit vaše kvality, pokud budou dostatečně kvalitní a hlavně efektivní. Spolehlivost, vytrvalost a disciplínu oceňují jak u sebe, tak u druhých. Mají raději výsledky než slova a výmluvy. 


Vodnáři

Tito nadřízení ocení, když s nimi budete chodit na různé společenské večírky a budete mít rádi celý pracovní kolektiv, který se snaží sami utužit. Milují vše nové a často potřebují být ti nejnápaditější. Dejte jim prostor i pocit, že jim intelektuálně stačíte. 


Ryby

Pokud máte nadřízeného v tomto soucitném znamení, máte dost štěstí, protože tito lidé mají často pochopení i pro různé lidské příběhy, které se nemusejí týkat jen práce. Zajděte se svým nadřízeným na jógu nebo meditaci, ale nepřehánějte to s alkoholem.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu