Štíři si musí dát pozor na to, co (a komu) říkají, pro Býky nastává čas pracovních výzev a Ryby musí co nejdřív dodělat vše, co dlouho odkládaly.
Art

Pracovní horoskop: Září 2023

Štíři si musí dát pozor na to, co (a komu) říkají, pro Býky nastává čas pracovních výzev a Ryby musí co nejdřív dodělat vše, co dlouho odkládaly.
Robert Policar
——
5. září 2023

Foto: Profimedia

První dvě třetiny září jsou pod vlivem znamení Panny, které přeje všem pracovním záležitostem a každodenní zvládání věcí. Jelikož do 15. září bude planeta v retrográdní fázi, věnujte se především dokončováním všech nedokončených úkolů a velkému úklidu. Nesnažte se všechno zvládnout sami a požádejte své spolupracovníky o pomoc, ale buďte si vědomi toho, že i oni budou své vlastní výzvy. Buďte pro to trpěliví a zdržte se hledání chyb jak u sebe, tak ve svém okolí. Hlídejte si správný pitný i spánkový režim.

Berani

Nic nového nezačínejte, přestože byste moc rádi. Počkejte na vhodnější okamžik, pokud vám to život dovolí. Energicky uklízejte a zbavte se rychle všech úkolů, které by vás mohly brzdit někdy v budoucnosti. Vytvářejte si ideální podmínky pro další postup.


Býci 

Pokud se vyskytnou nějaké pracovní výzvy, využijte své nápaditosti a nebojte se přistupovat k různým záležitostem jinak, než jste zvyklí. Vztahy na pracovišti se mohou různě měnit, a tak si dávejte dobrý pozor na to, s kým se dá dlouhodobě pracovat a s kým ne. 


Blíženci

Pusťte se do všech praktických záležitostí, které můžete mít tendenci odsouvat. Naučte se nejdříve věci dokončit, abyste pak mohly zeširoka rozevřít svá křídla. Pracujte na svých kolegiálních vztazích a připravte se na to, že možná budete hrát roli prostředníka. 


Raci 

Nyní nastává vhodný čas se stáhnout do ústraní a vše pozorovat z dálky. Nežeňte se do nových projektů a raději si v práci udělejte pořádek. Všechny schůzky si ověřujte a vytvářejte si záložní plány, aby vás nezaskočila žádná náhlá změna. 


Lvi

Zkuste se tento měsíc více zaměřit na nepříjemné, ale důležité detaily, které po vás vaše práce bude vyžadovat. Cvičte se v trpělivosti a do ničeho velkého se nepouštějte. Některé povinnosti se snažte delegovat některým pracovníkům, které by to mohlo bavit. 


Panny

Nastává ideální čas se zbavovat všech úkolů, které nesouvisí s vašimi dlouhodobými pracovními cíli a záměry. Vytvořte si takový systém práce, aby byl ještě přehlednější a efektivnější než v časech minulých. Vyhýbejte se všem zbytečným dohadům. 


Váhy

Zaměřte se na vzájemnou kolegialitu a vzájemnou výpomoc, která se může hodit všem stranám. Nebojte se požádat o pomoc a obnovte přátelské vztahy s vašimi kolegy, se kterými to v minulosti drhlo. Nyní může být vše jinak. Zkrášlete své pracovní prostředí. 


Štíři

Uvědomte si moc svého slova i svého mlčení. Snažte se mluvit se svými kolegy upřímně a jasně, aby nedocházelo ke zbytečným průtahům a nedorozuměním. Spojte se s těmi, se kterými můžete být přátelé i ve vašem soukromí. 


Střelci

Zaměřte se tento měsíc jen na to, co je nutné. Využijte sil své vynikající představivosti k tomu, abyste si do svého života přitáhli štěstí a prosperitu. Vytvářejte různé plány, které budete mít možnost později ještě poupravit. 


Kozorozi

Mnoho z vás miluje minimalismus, a to je přesně to, do čeho se můžete s vervou opřít. Dělejte jen to, co je efektivní a všechny ostatní činnosti buď delegujte nebo se s nimi s úctou rozlučte. Požádejte o pomoc ty kolegy, kterým věříte. 


Vodnáři

První dvě třetiny září bude vládnout zmatek, ve kterém se vy můžete lépe orientovat než ostatní. Využijte toho ve svůj prospěch a vymýšlejte netradiční řešení situací, se kterými si ostatní nebudou vědět rady. Všechny důležité data si neustále zálohujte. 


Ryby

V žádném případě nic neodkládejte, protože práce by mohla narůstat a narůstat. Snažte se řešit vše rychle a efektivně, zejména vše, co souvisí s vašimi povinnostmi z minulosti. Naučte se mít rádi i to, v čem nevidíte žádný hlubší smysl. Posílí to ducha.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu