Seznamte se: FASHION IDEAMAKERS

Seznamte se: FASHION IDEAMAKERS

Monika Drápalová, Hana Zárubová a Antonín Soukup – tři vizionáři v oblasti FASHION.
Redakce Harper's Bazaar
——
18. září 2023

Foto: archiv

Představujeme vám tři osobnosti, které se na Harper's Bazaar konferenci podělí o své zkušenosti a vizi v oboru FASHION: módní designéři Monika Drápalová, Hana Zárubová a Antonín Soukup.

Monika Drápalová

Módní návrhářka Monika Drápalová vystudovala pražskou UMPRUM, ale studovala také alternativní divadlo na DAMU. Kromě módy navrhovala kostýmy třeba pro film Amerika. Kromě práce pro vlastní značku, kterou prezentovala nejen v Praze, ale i v Paříži. Nyní je kreativní ředitelkou značky Nehera, která sbírá velké úspěchy po celém světě. Na Designbloku představí i svou vizi dětského oblečení, kterou připravuje se značkou Wouki.

Hana Zárubová

Na módní scéně funguje Hana Zárubová už patnáct let, několik let jako artdirektorka značky Pietro Filipi, posledních čtrnáct let pro vlastní stejnojmennou značku. Pro tvorbu Hany Zárubové je typická kontinuita. Díky tomu, že s každou kolekcí navazuje na tu předchozí, tvoří nejen modely, které jsou mezi sebou naprosto kompatibilní, ale navíc s každým kusem cizeluje střih do nové jednoduchosti a dokonalosti. Nejnovější kolekci Infinitive představí na módní přehlídce v rámci Designbloku.

Antonín Soukup

Módní designér tvoří spolu Miroslavou Kohutiarovou kreativní tým značky LAFORMELA. Pro značku je typická nadčasovost, výrazné barvy, grafické pojetí oděvů i kontrasty, a nejen materiálů, kdy s lehkostí zkombinují veganskou kůži s krajkou. V každé kolekci mísí streetwear a funkční outdoor. Své modely doplňují i autorskými doplňky. Věří tomu, že móda je skvělým nástrojem, jak si dodat víru sama v sebe.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu