Rozzářený den i pleť

Jitka Schneiderová, známá divadelní a filmová herečka, nás nechala nahlédnout do oblíbených míst na pražských Vinohradech a svého domovského divadla.
komerční článek
——
30. srpna 2021

Foto: Petr Kozlík

Kolagen The Solution™️ od Oslo Skin Lab obsahuje neochucený bioaktivní hydrolyzovaný kolagen, který si jednoduše jednou denně přimícháte do jídla či pití. Jitka používá kolagen přes dva roky, a jak sama říká: „Prostě mi to funguje a cítím se skvěle!“ Pravidelným použitím zjemníte vrásky a dopřejete své pokožce pružnost i pevnost.

8:30

Moje rána jsou pokaždé jiná, odvíjí se od mého pracovního programu – zda natáčím, zkoušíme v divadle, nebo mám zcela volno. Co je ale vždy stejné, je, že pokaždé začínám opláchnutím obličeje studenou vodou a skleničkou teplé vody s citronem.

9:30

Má profese herečky mi dopřává velkou volnost a flexibilitu, a to hlavně časově. Diář se mi mění a plní podle projektů, představení v divadle nebo příprav na role. Někdy se musím i několikrát denně převlékat. S tím mi někdy samozřejmě pomáhá stylista Honza Pokorný.

11:00

V době pandemie, kdy bylo vše zavřené, jsem začala pravidelně běhat a stále mě to baví. Je to jediný zvyk, který si z této bláznivé doby ráda udržím dál. Vyčistím si hlavu a naše Bibi (pes) to miluje.

13:00 

Během dne mám i několik schůzek. Přebíhám z různých focení na zkoušky v divadle nebo natáčení. Jsou ale dny, kdy mám volno, a to si opravdu užívám.

15:00

Ráda chodím pracovat do svých oblíbených kaváren, jako je Kaaba nebo La Cave. Je to také ideální čas na můj rituál – kolagen. Prášek je neutrální chuti a stačí jej pouze nasypat do vody nebo kávy. Na Oslo Skin Lab nedám dopustit. V mém věku mi napomáhá oddálit stárnutí pokožky. Má pleť je hladší a rozzářená. Stačí hodit do kabelky a během dne použít jeden sáček.

18:00

Nahlédněte do mé domovské scény Studia DVA a přijďte se na nás podívat. Zvu vás. Kultura znovu žije!

100% čistý kolagen

The Solution nejlépe funguje při pravidelném užívání jednou denně a hlavně dlouhodobě. Kúru na 28 dní koupíte za 1499 Kč. Čtenářky časopisu HARPER’S BAZAAR mohou využít slevu 50 % na první balení The Solution. Stačí zadat při objednávce na osloskinlab.cz kód BAZAAR50.

Podívejte se na video:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu