Routine Pavly Vrbové ve spojení s korejským zázrakem a přírodní kosmetikou

Pavla Vrbová, maminka, manželka a úspěšná podnikatelka, která má práci snů každé ženy, a to v módní značce REPLAY. Nahlédli jsme do jejího dne ve spojení s unikátním korejským peelarem RECLAR, který by neměl chybět v žádné beauty rutině, navíc spolu s přírodní kosmetikou Kneipp.
komerční článek
——
1. března 2021

Foto: Petr Kozlík

Zlatý hypoalergenní galvanický peeler RECLAR přináší lifting a rozjasnění podložené klinickými studiemi. Přírodní kosmetika Kneipp, která Pavlu provází po celý den, je založena na 5 pilířích zdravého životního stylu Sebastiana Kneippa, využívajících léčivou sílu vody a pečlivý́ výběr těch správných bylinek.

6:00

Svůj den začínám hodně brzy, abych měla chvilku pro sebe! Než se začnu věnovat všem povinnostem. Svůj den startuji šálkem kávy a úplně sama.

8:00

Aby moje kosmetika fungovala ještě lépe, zapracuji ji RECLAREM s galvanizací. Modré světlo pokožku léčí, červené světlo podporuje tvorbu kolagenu.

Mast Kneipp používám na nohy i na ruce. Dokáže zachránit úplně suchou pokožku.

15:00

Moje práce je takový holčičí dream job, práce s módou každý den. Momentálně pracuji na kolekci podzim/zima 2021. Doufám, že ji naši zákazníci uvidí konečně v otevřených obchodech.

„Když už potřebuji opravdu osvěžit, je na řadě RECLAR ION MIST.“ 

19:30

Každý večer důkladně vyčistím pleť. Unikátní ultrazvukový peeling nejen čistí, ale zapracuje jakoukoliv pečující kosmetiku hluboko do pokožky. Modré světlo hojí nedokonalosti a červené podporuje tvorbu kolagenu, takže pleť krásně vypne a rozzáří.

20:00

Poslední dobou se vracím k relaxaci v horké vaně. Meduňku od Kneippu střídám s oblíbeným Goodbye stress.

Zhlédněte video ROUTINE s Pavlou Vrbovou:  

Pavly top produkty Reclar a Kneipp:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu