Nikola Nováková: Dance like there is no more tomorrow

#vertigo
Nikola Nováková
——
25. června 2022

Foto: Nikola Nováková

Už je to skoro měsíc, co jsme úspěšně otevřeli společně s celým týmem DSC Gallery novou výstavu německého autora z Berlína Anselma Reyleho. Ten večer to jiskřilo. Doslova. Seated dinner pořádaná ve spolupráci se champagne domem Ruinart přivítila více než sto hostů, klientů a blízkých přátel galerie.

Sladit spletité pražské vztahové rodokmeny, potravinové a lidské intolerance se zdálo jako nadlidský úkol. Ale nakonec to všechno krásně sedlo. Final touch a posvěcení se profesionálně zhostila Bára Bergová, která se ve finální krizové rovinci postarala se o náš klid.

A protože nastupuje nová éra DSC Gala, vytáhli jsme všichni krásné šaty - Já jsem si je nechala ušít přímo podle svého návrhu od rozkošné designerky Natálie Dufkové, která tvoří pod svojí značkou Naniche. Ten den samozřejmě strašně nepřálo počasí a na obloze se ženili všichni čerti. Ale večer se najednou mraky rozestoupily a my jsme mohli projít suchou nohou přímo do DSC. Po degustační večeři, kdy každý zástupce teamu oslňoval svůj pečlivě sestavený stůl, nastalo závěrečné veselí, o které se perfektně postaral berlínský DJ Spencer Parker, který má dokonce rezidenci v Bergainu. Takže veškerou důstojnost, kterou jsme nabrali při večeři, jsme úspešně ztratili při tanečních kreacích. Bohužel existuje spoustu videí, které fungují, jako přímé důkazy. O tom, jak jsme uprostřed noci zaplavili sociální sítě nemluvě! Majitelka galerie byla korunována královnou tanečního parketu, což se navždy ztvrdilo úpravou textu „I want some more, I want OLGA”.

A když jsme dopili poslední blanc de blanc a úspěšně si navzájem všichni pošlapali šaty, zbyla ještě chuť tuhle noc dotáhnout – kde jinde než v našem milém Public Interest. A protože už bylo dávno po půl noci, nesundali jsme si pouze jednu botu, ale obě dvě, a došli přímo k Milosrdným. A tady příběh končí…i když tu noc pro mnoho jiných ještě pokračoval.

Cože jsem to říkala o nové éře DSC Gala? Myslím, že je na co se těšit!

#vertigo

Nikola Nováková z pražské DSC Gallery se zaměřuje na prodej umění. Její vášeň se přirozeně promítá i do jejího přirozeného domácího prostoru, kde si postupně vytváří milovanou sbírku, o které mluví jako o zrcadlení jí samotné. Nejlepší investice je podle ní investice do zážitků. Obdivuje krásnou architekturu a ráda se obklopuje lidmi blízkými jejímu srdci. Pokud zábava - tak šampaňské, pokud dlouhá noc - tak jiskřivě, pokud láska - tak vášnivě. Razí heslo méně je více. Miluje vůni zralých jahod a ještě víc jejich chuť.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu