Harper’s Bazaar se svými přáteli velkolepě oslavil 25 let v České republice

Honosné prostory, nádherné róby hostů, elegance, luxus, zábava a mnoho dalšího. Jak probíhal slavnostní večer oslav 25 let Harper’s Bazaaru v České republice, kdo byl u toho a jaké looky hosté zvolili?
Redakce Harper's Bazaar
——
15. listopadu 2021

Foto: Ivan Kašša

Jak jste jistě zaznamenali, Harper’s Bazaar je tímto rokem v České republice krásných 25 let a to si již říká o pořádné oslavy, co myslíte? Nejen že byla vytvořena exkluzivní trička ve spolupráci s přední českou návrhářkou Ivanou Mentlovou (o která jste mohli soutěžit na Instagramu, či je získat v rámci koupě ročního předplatného), dále se na webu vydávají inspirativní rozhovory s 25 ženami, k nimž v redakci vzhlížíme. Navíc jsme se rozhodli spojit s luxusní šperkařskou značkou Roberto Coin, jež slaví 25 let své celosvětové existence, a vytvořit pro vás jedinečnou soutěž o šperk v hodnotě 129 000 Kč. V neposlední řadě jsme tento výjimečný moment ale chtěli oslavit, jak se sluší a patří, se všemi přáteli, klienty a partnery Harper’s Bazaaru. Organizace nebyla v této době jednoduchá, ale ve středu 10. 11. 2021 se nám podařilo tento krásný event přece jen uspořádat. Sledovali jste dění na našich Instastories? Ať už ano, či ne, máme pro vás krásné připomenutí společně s fotografiemi a videem, kde si můžete do detailu prohlédnout nejen průběh akce, ale také krásné prostory Kaiserštejnského paláce, kde se konala, společně s dokonalými looky v black tie dress codu. 

Večer plný třpytu, zábavy a překvapení 

Program večera byl pestrý, a aby měl přece jen určitý řád, provázel jím herec a moderátor Tomáš Hanák. Ten večer zahájil a ukončil společně s šéfredaktorkou a publisherkou Harper’s Bazaaru Norou Grundovou a Etelou Fiantovou, ale také s nimi rozkrojil narozeninový dort a uváděl naše ctěné hosty a části programu. Mezi nimi byla například talentovaná zpěvačka Juwana Jenkins s kapelou a virtuózní duo Marco Čaňo a Štěpán Baloun. Krásným zpestřením oslav byla tombola, v rámci které mohl kdokoliv ze zúčastněných vyhrát další nádherný šperk značky Roberto Coin v hodnotě 84 000 Kč. A aby toho nebylo málo, tak všechny čekalo půlnoční překvapení v podobě úžasného Fantoma Opery. Poté se hosté bavili dál, již za zvuků DJ Mardoši. 

Hvězdné oslavy, hvězdní hosté

Škoda, že Kaiserštejnský palác nemá nekonečnou kapacitu. I tak to však byla kouzelná akce, na kterou přijalo pozvání mnoho přátel Harper’s Bazaaru včetně Harper’s Bazaar Lovers. Nechyběla například Daniela Peštová s manželem Palem Haberou, Viktorie Ortner, Jitka Schneiderová, Denisa Dvořáková, Hana Vagnerová, Filip Vaněk, Vanda Janda, Zea, Aneta Vignerová, Michael Kováčik, Kateřina Sokolová, Renata Langmanová a mnoho dalších. Osobnosti, které inspirují svým životem, prací i stylem. Jaké looky v black tie dress codu zvolili? 

 

Děkujeme

Tento nádherný večer byl možný především díky našim partnerům, kteří k realizaci večera přispěli velkým dílem, a my bychom jim tímto rádi poděkovali. Navíc měl po celý večer každý z nich vyhraněn určitý prostor, a tak je mohli poznat i naši hosté. Užít si například lesku šperků Roberto Coin, vychutnat si sladkou závislost Ferrero Rocher, přiťuknout si s Mumm šampaňským či drinkem z Roku Ginem od společnosti Stock, doplnit energii díky Prague Cateringu, blíže poznat Iqos, designový nábytek Stopka a rezidenční projekt Oaks nebo objevit produkty Kerastase. Před palácem se mohli pokochat vyladěným BMW iX a nakonec si domů odnesli taštičku, ve které byl i záchranný after party kit od Envy Therapy navržený speciálně pro tuto příležitost. 

Stylově i s úsměvem

Celý večer měl slavnostní, luxusní, ale zároveň velmi přátelskou, uvolněnou a zábavnou atmosféru, a to od začátku až do konce. Nevěříte? 

 

Happy Birthday Harper’s Bazaar CZ!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu