Sněte neohroženě a bez hranic díky nové Bulgari kampani Magnifica 2021

Italská značka Bulgari je známá pro svůj jedinečný design a ten společně s nekonečnou krásou, představivostí a radostí oslavuje díky nové kampani s názvem Magnifica 2021.
Lucie Švábenská
——
30. září 2021

Foto: archiv značky

Neúnavné hledání ideálu krásy a nekonečné kreativní horizonty. I to jsou atributy typické pro tvorbu římského klenotnického domu Bulgari, který proslul neopakovatelným designem svých kolekcí (ať už se jedná o šperky, či doplňky v podobě kabelek). Po 40 letech od prvního uvedení kampaně s názvem Dream nyní odkrývá novou cestu do úžasného světa za hranicemi prostoru a času a prostřednictvím svých snů dále šíří opulentní krásu. 

Kampaň s názvem Magnifica 2021 všechny vyzývá k tomu, aby dali neomezený průchod představivosti a nebáli se zhmotnit jakoukoliv vizi. Stejně jako Bulgari. Sněte neohroženě, bez hranic a bez omezení, a především vždy s radostí. Sny vás mohou vzít kamkoliv budete chtít a mají moc nádherně obohatit váš život. A už pouze pohled na tuto kampaň a šperky v ní zobrazené vám pozitivní emoce a inspiraci přinesou na sto procent. 

Tvářemi kampaně Magnifica 2021 se stalo úžasné kvarteto rozmanitých a talentovaných žen. Tvoří ho hollywoodská hvězda Zendaya, která se v kampani značky Bulgari objevuje již podruhé. Nesmí chybět ani zastoupení Itálie v podobě italské top modelky Vittorie Ceretti, jež má za sebou spolupráce s nejuznávanějšími návrháři a nejslavnějšími fotografy a pro italský dům Bulgari je unikátní inspirací. Nekonvenčnost a eleganci v kampani zpodobňuje thajská hudebnice a ikona K-popu Lalisa Manoban alias Lisa. V neposlední řadě značka oslovila supermodelku Lily Aldridge, která je členkou rodiny Bulgari již šestým rokem. Tyto čtyři nezkrotné a výrazné ženy si díky nezávislému přístupu a osobitým vizím dokázaly vybudovat oslnivou kariéru v různých oborech.

Kampaň vás přenese do světa nekonečné krásy, kde představivost nezná mezí. Vždyť jak by vypadal svět bez snů?

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu