Kendall Jenner jako hvězda nové kampaně značky Michael Kors

A NYC Love Affair aneb spojení značky Michael Kors a modelky Kendall Jenner v nové kampani na jaro/léto 2022.
Lucie Švábenská
——
11. ledna 2022

Foto: archiv Michael Kors

Michael Kors svou stejnojmennou značku od roku 1981, kdy byla založena, postupně vypracoval na tu nejvyšší úroveň ve světě módy. V jejím luxusním portfoliu můžete najít jak ready-to-wear, tak doplňky (pro ženy i muže). A nesmíme zapomenout ani na neméně úspěšné parfémy. Kvalitní a trendy produkty jsou však jedna věc, druhá je jistě skvělý marketing a hvězdná společnost. Tu značka má a znovu a znovu tento fakt dokazuje. Pamatujete si například na dechberoucí přehlídku v ulicích New Yorku při oslavách 40. výročí značky, které se zúčastnily Bella Hadid, Naomi Campbell, Shalom Harlow, Helena Christensen a mnoho dalších supermodelek? Nyní v této nastavené laťce pokračuje s novou kampaní na jaro/léto 2022 s hlavní hvězdou Kendall Jenner!

Sám návrhář má k New Yorku, svému rodnému městu, obrovský vztah, který přenáší právě pomocí své značky. Tato kampaň není výjimkou a je jakýmsi milostným dopisem od Michaela New Yorku. 

Focení se odehrávalo na střeše budovy Prospect Tower na Manhattanu a ujalo se ho slavné nizozemské duo fotografů Inz van Lamsweerde a Vinoodh Matadin. Jak jsme již prozradili, hlavní hvězdou celé kampaně je modelka Kendall Jenner, která je vyobrazena v pozicích, jež ztělesňují sílu, moc, sebevědomí a také lásku, která New Yorkem i značkou Michael Kors pulzuje. 

„Když přemýšlím o tom, co vydrží, je to láska – romantická láska, ale také láska k přátelům, rodině a městu,“ říká sám Michael Kors. „Touto kampaní jsme chtěli oživit městskou romantiku a jedinečné spojení síly a drsnosti New Yorku s láskou, kterou znovu a znovu inspiruje.“

A co můžeme čekat přímo od kolekce jaro/léto 2022? Zachycení městské romantiky pomocí ženských elegantních siluet, perfektního krejčovství a ručně vyráběných látek a dodělávaných detailů. Mezi doplňky zase budou vynikat kabelky Audrey market bag a Audrey bucket bag. Michael Kors svou elegancí a ženskostí opět nezklame, zároveň se dočkáme originality, sex-appealu a kombinovatelnosti. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu