Jaké tenisky si pořídit na jaro 2022?

Trendy přicházejí a odcházejí, ale tenisky jsou napořád. Na které byste se měli speciálně zaměřit na nadcházející sezonu, pokud chcete zůstat trendy a zároveň v pohodlí?
Tereza Spilková
——
7. března 2022

Foto: archiv Instagramu @endlesslyloveclub

Možná jste je přes zimu schovala do krabic, možná tenisky nosíte, i když je venku jakékoliv počasí. Ať už je to tak, či onak, rozhodně neuškodí se na jaro podívat po novém páru. Nebo rovnou dvou? Ani toto jaro se módní svět nebude omezovat jen na jednoduché a minimalistické modely. Tenisky navíc dostávají zcela nový rozměr a stávají se čím dál více záležitostí, po níž zcela vážně pokukují i slavní světoví designéři. Do hry se dostávají limitované edice tenisek ze spoluprací se slavnými značkami i světovými umělci. Reebok a Maison Margiela, New Balance a Miu Miu, Converse a JW Anderson nebo třeba kolekce Vans ve spolupráci s umělcem Javierem Callejou. Své si najde každý. Milovníci retro klasiky i futuristických siluet, vyznavači sportu i módní milovníci. Letos nezůstane nikdo stát stranou. 

Pryč jsou také doby, kdy jsme na ulici potkali zástupy lidí ve stejných botách. Výběr je tak široký, že by byla škoda nesáhnout po něčem speciálním. Může to být niche značka, limitovaná edice nebo třeba nečekaná barevná kombinace zavedené klasiky. I tenisky toho o svém nositeli mohou mnoho prozradit a my letos chceme, aby mluvily hodně nahlas. Jarní probuzení bude barevné a pestré.

Po jakých modelech se letos podívat? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu