Hublot otevřel v Miláně nový butik a oslavil to jedinečnou galavečeří s přáteli tohoto domu

Luxusní švýcarská hodinová značka s každým představením nových modelů šokuje revolučními pokroky. To se stalo i s poslední kolekcí, kterou uvedli během milánského fashion weeku. Navíc zde otevřeli nový butik a vše oslavili velkolepou galavečeří za přítomnosti vybraných hostů, mezi nimiž byla i Chiara Ferragni nebo CEO značky Ricardo Guadalupe.
Lucie Švábenská
——
7. března 2022

Foto: Getty images

Hodinářská značka Hublot miluje módu, a tak nikoho nepřekvapilo, že se v určitém slova smyslu také zúčastnila milánského týdne módy. V tomto termínu totiž ve městě módy a designu otevřela svůj nový obchod, a to přímo v srdci všeho módního dění, na Via Verri 7. Slavnostního openingu se ujal CEO značky Hublot Ricardo Guadalupe za společnosti jejich ambasadorky, italské podnikatelky a influencerky Chiary Ferragni. Dohromady přestřihli slavnostní pásku a otevřeli dveře veřejnosti. Jestliže budete mít cestu do Milána, určitě si ho nenechte ujít. 

Oslavy jak mají být 

Takový moment se neobejde bez řádných oslav a ví to i Hublot. Značka při této příležitosti uspořádala speciální galavečeři pro 100 vybraných hostů. Ta se konala v působivém prostředí East End Studios neboli bývalé letecké továrně postavené na počátku 20. století. Celý event tak získal jedinečnou atmosféru. 

Již při příjezdu dostali hosté ochutnávku toho, jak velkolepý večer na ně čeká. Obrovská hala se speciálním osvětlením a obrovským nápisem HUBLOT. Po prvotním přivítání, vyfocení se u fotostěny a odložení kabátu vešli do místnosti, kde to již opravdu žilo. DJ, bar, kde teklo šampaňské proudem, jedineční hosté a samozřejmě výběr těch nejnovějších kousků z tvorby Hublot. Atmosféru doplňovala jak další fotostěna, u které se osobnosti zastavovaly, aby si vytvořily památku na tento večer, tak oddělená mini místnost, kde běžela speciálně vytvořená digitální projekce. Ta hosty zaujala ještě více a na sociálních sítích z ní byly vidět jak fotografie, tak videa. 

Po úvodním drinku se všichni přesunuli do hlavní haly, kde se konala samotná večeře. Dominantou prostoru byl 21 metrů dlouhý a 16 metrů široký stůl ve tvaru loga Hublot, na který se hostům servírovalo slavnostní menu. To pro ně vytvořil šéfkuchař z tříhvězdičkové michelinské restaurace Da Vittorio, která patří k těm nejlepším v Itálii. Mezi chody měli hosté připravena překvapení v podobě vystoupení bubeníků a zpěváků Mahmooda a Blanca. Nakonec se z přední části stolu stal bar a pokračovalo se ve velkolepé párty. 

Celého večera se kromě Chiary Ferragni a Ricarda Guadalupe zúčastnili také Alton Mason, Anna Vitiello, Annabella Hilal, Bettina Looney, Ginevra Mavilla, Johannes Huebl, Juan Avellaneda, Lauren Wasser, Madior FallGiuseppe Maggio a další.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu