Podtrhněte svou ženskost kapsulovou kolekcí ABOUT YOU x ICONIC by Tatiana GB

Tatiana Gregor Brzobohatá toho dokázala již mnoho a nyní se díky spolupráci s About You pustila i do své vlastní kolekce.
Lucie Švábenská
——
8. listopadu 2021

Foto: archiv ABOUT YOU

About You velmi často spolupracuje na kapsulových kolekcích se známými tvářemi. Tentokrát se spojili s českou topmodelkou, Miss World 2006 a zakladatelkou nadace Krása pomoci Tatianou Gregor Brzobohatou a vytvořili jedinečnou řadu ABOUT YOU x ICONIC by Tatiana GB. 

Od ženy pro ženy

Především žena ví, co přesně ženě sluší, co potřebuje kde vyzdvihnout, a co naopak zakrýt, jak to vše udělat, aby byl look stále pohodlný, a také, které věci z šatníku si vezme jednou za rok a které točí stále dokola. A přesně to je znát i zde.

Inspirací a esencí nové capsule kolekce Tatiany Gregor Brzobohaté jsou ženy. Ženy, které jsou elegantní a vášnivé. Ženy, které mají ambice a umějí držet krok s moderním světem. Výsledkem je kolekce podtrhující ženskost a eleganci, která neztrácí ani na praktičnosti díky možnosti snadného kombinování jednotlivých kousků. „Všechny kousky odráží můj styl. Snažila jsem se vytvořit oblečení, které je schopné dodat ženám sebevědomí každý den – bez ohledu na situaci,” popisuje svou inspiraci blíže topmodelka. Lichotivé střihy zdůrazňující ženskou siluetu doplňují volnější kousky, které se dají jednoduše vzájemně kombinovat. Kolekce obsahuje například kabáty, šaty, volné kostýmy, ladící sety i výraznější úplety a kousky z veganské kůže. Vybere si každý. 

Když se podíváme na barevnou paletu kolekce, elegance z ní jenom čiší. Převládají zemité tóny hnědé, béžové, krémové, cihlové a nechybí ani elegantní černé kousky.

Důležitým aspektem kolekce, která celkem obsahuje 37 kousků včetně pro Tatianu typických klobouků, je její flexibilita a možnost jednotlivé kousky hravě a snadno skládat dohromady. 

„Je skvělé a praktické, že se všechny kousky dají kombinovat, a ženy si tak můžou vytvořit svou vlastní capsule kolekci, která je nezklame ani během dalších chladných sezón v příštích letech,“ dodává autorka kapsulové kolekce Tatiana Gregor Brzobohatá.

Kdy bude kolekce v prodeji? 

Již je online! Prodej prvních 20 kusů kolekce ABOUT YOU x ICONIC by Tatiana GB se zahájil v pátek 5. listopadu a zbytek můžeme očekávat do konce listopadu. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu