Dominika Cibulková v LOVE BUDOIR: v lásce jsem realista

Oslavy dvaceti let Four Seasons, kterých byl Harper's Bazaar součástí, se nesly v duchu lásky. Proto jsme se našich hostů, které jsme připravovali na červený koberec, zeptali na nejromantičtější otázky, na které jen dokážete pomyslet. Jaký je jazyk lásky podle Dominiky Cibulkové?
Redakce Harper's Bazaar
——
24. října 2022

Foto: Benedikt Renč

Jak jste prožívala lásku před dvaceti lety a jak se to změnilo? 

Před dvaceti lety mi bylo 13, a to byla nějaká první láska na tenisových turnajích – byla mladá a naivní. Teď se to hodně změnilo, a to i tím, že mám dítě, takže ji vnímám úplně jinak. Dřív jsem si s každou novou láskou myslela, že už nebudu moci milovat nikoho tak silně jako toho aktuálního, ale pak se vám narodí dítě a pochopíte, co to je, když bez toho malého človíčka nemůžete žít. 

Jaké bylo vaše nejkrásnější rande? 

Jsme s manželem spolu dvanáct let, takže na rande si nevzpomenu, ale máme spolu takový náš zvyk. Když jsem čekala první dítě, tak jsme si spolu dali něco dobrého a udělali si takovou malou oslavu ve dvou. Teď, když čekám druhé, tak jsme si to zopakovali – je to takový náš osobní oslavný rituál.

Jaký je podle vás nejromantičtější song?

Když jsem účinkovala ve Star Dance, tak jsem tam tančila rumbu na Shallow od Lady Gaga, a to mi přišlo jako nesmírně romantická píseň.

Jak poznáte, že jste zamilovaná? 

Všechno je skvělé, krásné, pořád se usmíváte a jste jak na obláčku! 

Věříte na lásku na první pohled?

To nevím… Já jsem spíš realista než romantik, takže asi ne. Může to být určitě nějaký vnitřní stav, emoce, souhra energií, to ano. Ale zda bych to nazvala láskou, to asi ne… 

A co soul mates?

To určitě ano!

Jak velkou roli podle vás ve vztahu hraje vášeň? Přeceňuje se, nebo naopak podceňuje?

Vášeň je ve vztahu velmi důležitá. Je velkou součástí a určitě by se neměla podceňovat. 

Jste zamilovaná i teď? 

Do určité míry ano. Ona láska jako taková se mění a napříč vztahem transformuje…

Dokáže láska překonat úplně všechno? 

Dokáže toho překonat hodně… Nevím, zda úplně všechno. Láska je silná a mocná, ale občas jsou věci, které nemůže překonat člověk ani sám za sebe. 

Máte nějaký lék na zlomené srdce? 

Každý máme ten svůj. Neexistuje univerzální. Někdo potřebuje jít ven a vybít to ze sebe, někdo potřebuje měsíc zůstat doma a vybrečet se z toho. Mně vždy pomohlo, když jsem si sama pro sebe stanovila, že to tak mělo být a že přijde něco lepšího. Netrápit se a jít dál. 

Jaký je váš jazyk lásky?

To je složitá otázka. Odpovím asi doslovně – lidem, které mám ráda, dávám láskyplné přezdívky. 

„What is love?“

Rodina…

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu