Eliška Matějková: S Dominikou Cibulkovou o beauty v Let’s Dance i mimo něj

#BeautyCoctail
Eliška Matějková
——
28. června 2022

Foto: Eliška Matějková

Oblíbená slovenská show Let’s Dance (alternativa naší Star Dance) měla letos opravdu co nabídnout. A to nemluvím jen o Janu Kolenikovi, ačkoliv i to by samo o sobě stačilo! Diváci měli možnost každou neděli sledovat povedené taneční výkony, které doplňovaly propracované looky a celkově skvělá show. Krásných rób, profesionálního stylingu vlasů a make-upu bylo mnoho, a já jsem vděčná, že jsem toho mohla být součástí.

Když mě Dominika Cibulková, světoznámá tenistka původem ze Slovenska, oslovila s tím, abych byla její pravou rukou co se týče vizáže v průběhu její cesty v Let’s Dance, ani chvíli jsem neváhala, a v kalendáři si od března vybookovala každou neděli na tři měsíce dopředu. Jedním z důvodů, proč jsem se na celý projekt tolik těšila byl i stylista Andrej Kusalík. I díky němu byl celý kreativní proces velká zábava, a já se s každým novým kolem těšila, s jakým nápadem přijde tentokrát, a jak jej společně vyladíme.

Během těchto tří měsíců to mohlo skončit kdykoliv, ale Dominika především díky své píli vydržela skoro až do konce, a já tak trávila každý týden šest hodin na cestách, abychom vytvořily další oslnivý a originální look. Nelituju však ani jednoho projetého kilometru, protože to byla vážně jízda, na kterou budeme všichni ještě dlouho s úsměvem na rtech vzpomínat. Po skončení soutěže jsem pro Harper's Bazaar Dominiku vyzpovídala s pár beauty otázkami.

Dominiko, vím, že jsi byla každý týden ze své vizáže nadšená, jaké looky jsou ale za celou Let’s Dance tvoje top tři?

Je pro mě dost těžké určit jenom tři, protože mám opravdu hodně favoritů. Určitě bych ale začala JLo. Na druhé místo bych dala jive, kdy jsem měla červené šaty a tmavou paruku – to byla pecka! A třetí bych zvolila rozhodně poslední, 8. kolo, kde jsem měla princeznovské šaty.

Dokázala bys vybrat svůj oblíbený vlasový styling?

Je pro mě už dost náročné vybrat top tři, natož jenom jeden, protože všechny byly dost specifické, a opravdu krásně vytvořené. Určitě ale mezi moje nejoblíbenější patří ty výraznější, které jsme si mohly dovolit jenom na takovou show. Určitě bych se opět rozhodovala mezi JLo a rumbou… Ale i ta paruka byla brutální!

Proč jsi na spolupráci v rámci Let’s Dance oslovila zrovna mě?

Tebe jsem si vybrala a požádala o spolupráci na tomto projektu z důvodu, že jsem chtěla být ne na 100 procent, ale na 150 procent v dobrých rukou. Velmi jsem se na celou Let’s Dance těšila a chtěla jsem, aby každý samostatný look, který budeme tvořit, byl dotažený do detailů. Věděla jsem, že jsi opravdový profesionál, který má navíc ty potřebné schopnosti na to zhmotnit perfektně každý nápad – ať už jde o vlasy nebo make-up, a to navíc tak, aby mi to na pódiu drželo, a mohla jsem se na to spolehnout. Takže určitě jsem si tě vybrala kvůli tomu, jak ovládáš svou profesi a proto, že jsi profík, který zvládne cokoliv, co si vymyslí.

Moc děkuju za tvou důvěru, jsem vážně ráda, že jsem u toho s tebou mohla být. Když se ale odkloníme od Let’s Dance – jak vypadá tvůj všední make-up?

Na běžný den si žádný make-up vůbec nedávám. Nechávám si jej dělat pouze od profesionálů a pouze na akce.

Když nepoužíváš make-up, tak máš určitě nějaké tajné, pečující zbraně. 

Já používám jedině značku Envy Therapy. Základem je například čisticí vodička Brightening Cleanser. Taky nedám dopustit na jejich séra, která miluju. Pro moji pokožku je úplně ideální Brightening Serum, Hydrating Serum a taky mám moc ráda Antiaging serum, které používám na denní bázi - ráno i večer. Zároveň miluju i jejich masky – Antiaging Cream Mask je top!

Máš nějaký oblíbený beauty rituál?

Když mám někdy večer čas, dám si po sprše právě moji oblíbenou Antiaging Cream Mask od Envy Therapy. To mám fakt ráda, a parádně si u toho oddychnu. Navíc mám pocit, že moje pokožka dostává přesně to, co si zaslouží.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu