Zúčastněte se exkluzivního testování řady Kérastase Blond Absolu Cicaextreme

Staňte se jednou z 10 čtenářek, které budou mít exkluzivní možnost testovat novou řadu vlasové kosmetiky Kérastase Blond Absolu Cicaextreme!
komerční článek
——
25. února 2021

Foto: archiv značky

Vlasy jsou okrasou každé ženy. Ať už je máte rovné, kudrnaté, krátké či dlouhé, řádná péče je potřeba. Především, jestliže máte blonďaté vlasy, kdy kvůli odbarvování můžete bojovat s jejich kvalitou. Zasoutěžte si o účast v exkluzivním testování řady Blond Absolu Cicaextreme od vlasové kosmetiky Kérastase a dejte vašim vlasům nový život. 

Představujeme Kérastase Blond Absolu Cicaextreme 

Nová profesionální péče Kérastase Blond Absolu Cicaextreme je určena pro zesvětlené, odbarvené blond vlasy. Jak je známo, ty kolikrát potřebují více péče, a tak není radno podceňovat produkty, které užíváte. V tu chvíli přichází na řadu značka Kérastase, která má v portfoliu pouze to nejlepší. Vlasová péče Blond Absolu Cicaextreme zachová vlasům zářivý vzhled, posiluje vlasové vlákno a zároveň obnovuje jeho kvalitu.

Chci testovat Blond Absolu Cicaextreme od značky Kérastase!

Jak ale získat možnost být součástí testování? Stačí se ZDE do 15. března 2021 zaregistrovat a následně bude vybráno 10 z vás, kterým bude doručen balíček se 4 produkty Kérastase. Pak už si budete užívat jejich kouzelné účinky. Jaké to ale jsou? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu