Trendy manikúra pro rok 2022, kterou budete chtít okamžitě vyzkoušet

Oficiální vstup do nového roku je za námi a je nejvyšší čas poohlédnout se po čerstvé inspiraci pro vaše krásné a upravené nehty. Ať už trávíte poslední dny na svazích, nebo se nemůžete dočkat příchodu jara, trendy manikúra bude letos přát jak minimalismu, tak třpytivým lakům a není třeba se bát experimentovat. Sestavili jsme pro vás 8 nejžhavějších typů nehtového designu, které stojí za to vyzkoušet.
Gabriela Riegl
——
19. ledna 2022

Foto: archiv Instagramu @amyle.nails

Špetka lesku pro každý den

To, že třpytivý outfit nebo doplňky dávno nepatří jen k Silvestru, už dávno víme, ale zajímavě jimi můžete ozvláštnit i svou běžnou manikúru. Ať už zvolíte odstíny do růžova, čistě metalické, nebo s proměnlivou strukturou, budou se hodit ke sporty looku i ke classy outfitu.

Kreativní černá

Černá už dlouho kraluje ve formě osvěžené francouzské manikúry, ale velmi efektivně působí, pokud ji zkombinujete s minimalistickým nail artem. Vroubkovaný okraj, zdvojené čáry nebo geometrické tvary přitáhnou požadovanou pozornost.

Perly jsou věčné

Perly hlásí obrovský návrat a už dávno nepatří ke konzervativním doplňkům. Nehtový design přirozeně reflektuje tento trend a perlová manikúra umocní váš upravený dojem.

Very Peri

Toužíte změnit tradiční červenou nebo nude na něco šťavnatějšího, ale vždy zaváháte? Dodejte si odvahy s barvou letošního roku podle Pantone Color Institute. Verze pastelové fialové s názvem Very Peri vznikla spojením jemných červených a modrých podtónů a opatrně vás přenese přímo do jara.

Dáma ve zlatém

Zlatý nádech kraluje svojí univerzálností a jeho využití je téměř neomezené. Různé fóliové potisky vytvoří luxusní dojem na každém typu manikúry a zlatá příjemně osvěží také tradiční francouzskou manikúru.

Think Pink

Všechny odstíny růžové dodají vašim nehtům zdravý a přirozený vzhled. Od sladké bonbonové až po jemně růžové a broskvové laky, které budou vždy dobrou investicí. Začněte rok s všestranným neutrálním tónem a poté v letních měsících přidejte odvážné a zábavné barvy.

Piece of Art

Nehtoví designéři letos doporučují experimentovat s různými technikami a barvami. Proměňte svoji manikúru na kousek umění a vytvořte ze svých nehtů unikát. Podmínkou dokonalého výsledku je návštěva profesionálů, kteří mají s podobným designem zkušenosti.

Rozkveťte

Ať už chcete jít vstříc teplejším dnům, nebo prozářit svůj den, tuto sezónu nešlápnete vedle, rozhodnete-li se pro květinové motivy. Jemně působí verze s tělovým podkladem, kdy můžete naplno nechat své nehty rozkvést v sytých barvách.

A jaký tvar nehtů zvolit?

Kromě barev trendům podléhají také tvary nehtů, i když nejlepší volba spočívá v kompromisu délky vašich prstů a typologii nehtového lůžka. Zatímco nehty ve tvaru coffin (rakve) nebo se špičatějším koncem byly v roce 2021 vysloveně hitem, aktuální nail design se navrací k přirozeně vypadajícím oválným tvarům. Tento klasický styl nehty opticky prodlužuje a sluší každé nositelce. Skvěle působí s tradiční francouzskou manikúrou.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu