Staňte se součástí exkluzivního testování vlasové řady System Proffesional

Staňte se jednou z 10 čtenářek, které budou mít exkluzivní možnost testovat tři produkty vybrané speciálně na míru z řady System Professional!
komerční článek
——
28. května 2021

Foto: archiv klienta

Vítejte ve světě vlasové řady System Professional. Je vytvořena z alchymie dvou protikladů – špičkového vědeckého výzkumu a inspirujícího světa krásy. Výsledkem jsou produkty, s jejichž kombinací si můžete dopřát velice účinný profesionální pečující vlasový systém šitý přesně na míru potřebám vašich vlasů.

Zatímco se odvětví péče o vlasy dlouhá léta zaměřovalo na keratin, odborníci u značky System Professional díky dlouhodobým pečlivým výzkumům pochopili, že klíč k hloubkové obnově vlasů jsou lipidy. Právě ty totiž hrají klíčovou roli při zachovávání integrity vlasů a zabraňují úbytku keratinu. Představte si je jako pružný cement, který na sebe váže stavební bloky keratinu. Pokud vlasy ztrácejí své přirozené lipidy (při česání, úpravě vlasů, mytí...), jsou čím dál zranitelnější, slabší, matnější a krepatější.

Vědci ze společnosti System Professional vyvinuli patentovanou technologii LipidCodeTM pro obnovení přirozené lipidové rovnováhy ve vlasech. Každá pečující řada obsahuje LipidCodeTM Complex s lipidy, které jsou identické s těmi, které se přirozeně nacházejí ve vlasech. Pronikají hluboko do vlasového vlákna a regenerují každý vlas od kořínku. 

A jako krásný bonus sdílejí všechny výrobky řady System Professional stejně nádhernou vůni. Květinové aroma, které spojuje teplé, zemité tóny s jemnými květinovými nótami, a vytváří tak fantastický pečující smyslový požitek.

Každé salonní ošetření v rámci systému je ve svém přístupu jedinečné, avšak vždy začíná důkladnou speciální diagnostikou vlasů. Při téměř nekonečném množství ošetření, která jsou k dispozici, je totiž potřeba systematický a individuální přístup, který zaručí výběr toho správného ošetření a produktů pro každého člověka. A přestože vlasy samozřejmě nejsou v životě všechno, víme, že když jsou krásné a zdravé, mohou vám dodat kuráž při dosahování všech vašich životních ambicí. Proto si zaslouží tu nejlepší péči.

4 pilíře značky System Professional

Derma: BALANCE, PURIFY, NATIV

Výrobky cílené na zdravou vlasovou pokožku.

Fibra: COLOR SAVE, REPAIR, LUXEOIL, SOLAR

Výrobky, které doslova rekonstruují vlasová vlákna a chrání před následky působení vnějších vlivů.

Extra: HIGH PERFORMANCE, SALON EXCLUSIVE

Jedinečná složení kultovních výrobků napomáhajících při opravdu hluboké proměně vlasů a profesionální kadeřnické péči.

Forma: HYDRATE, INESSENCE, VOLUMIZE, SMOOTHEN

Výrobky podporující přirozenou hydrataci, strukturu a tvar vlasů. Dodávají maximální energii všem typům vlasů.

Produkty jsou k dostání na doporučení u vašeho kadeřníka nebo na stránkách Wella.

Vyhrajte péči na míru!

Stačí vyplnit a odeslat krátký dotazník, jenž najdete zde, ze kterého zjistíte, které tři produkty z řady System Professional by byly vhodné právě pro vás.

Z došlých odpovědí vybereme 10 výherkyň, kterým zašleme jejich trojici produktů z dotazníku.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu