Předsevzetí, u kterého máte zaručené výsledky

Jestli plánujete od nového roku více zamakat na pevném a štíhlém těle, zasloužíte si pár tipů, jak tohle odvážné předsevzetí dodržet, a hlavně vidět výsledky.
komerční článek
——
14. ledna 2022

Patří k těm nejlepším. Právě tady najdete velmi osobní přístup a odejdete s perfektními výsledky, které budou vždy přizpůsobené vašemu tělu i duši. Přesně proto se Be Elite Clinic, soukromá klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v centru Prahy, za pět let své působnosti propracovala k nejšpičkovějším zařízením svého druhu. Kvalitu služeb dokazuje zástup dlouholetých loajálních klientů, kteří se zde cítí jako doma. Vedoucí lékařka a majitelka Monika Kavková perfektní servis klientům a také jejich potřeby postavila nad vše ostatní. „Věřím, že specifičnost naší kliniky je v zážitku. V zážitku péče, pozornosti a pocitu jedinečnosti,“ shrnuje paní doktorka Kavková a dodává: „U nás je krása dialog. Tato věta přitom není pouze naším mottem, ale skutečností. Když pracujeme s krásou, musíme umět krásu chápat, umět vidět harmonii proporcí, vnímat vliv světla a přitom všem respektovat individualitu klienta. Naším úkolem je naslouchat a pochopit osobnost. A proto je důležitý dialog, při kterém vzniká vztah a důvěra klienta v lékaře.“

Redukce tuku

Někdy se můžeme snažit a makat v posilovně sebevíc, ale nežádoucí podkožní tuk přesto stále zůstává na svém místě. Jestli chcete zkusit něco účinnějšího a rychlejšího, Be Elite Clinic nabízí šetrnou, ale efektivní liposukci přístrojem Body Jet. Zároveň jde o vůbec nejbezpečnější metodu liposukce, která se provádí i v lokální anestézii. Disponuje nejmodernějším systémem na okamžité zpracování odsátého tuku pro následné použití ve fat graftingových procedurách, tedy například pro výplň vrásek, k doplnění ubývajícího objemu v obličeji či jako materiál na dotvarování postavy.

Formování postavy

Dnes už můžete během jediného ošetření redukovat podkožní tuk a zároveň zajistit nárůst svalové hmoty. Metoda Emsculpt Neo se stala velmi efektivním řešením nejen pro všechny, kdo touží po zeštíhlení a zpevnění problematických partií, ale také pro ty, kteří se chtějí dostat rychleji do formy a zvýšit svou sportovní výkonnost. Celá řada světových hollywoodskych celebrit považuje proceduru za naprostou nutnost pro to, aby si udrželi krásná, tvarovaná těla, a řada světových vrcholových sportovců dokonce zařadila tuto proceduru jakou součást svého tréninku. Energie HIFEM+, kterou Emsculpt Neo produkuje, stahuje svalová vlákna v intenzitách, kterých při klasickém cvičení není možné dosáhnout – během 30 minut se dosáhne takové kontrakce svalů, jako byste udělali 20 000 kliků, dřepů, sedů-lehů nebo shybů. Klinické studie prokázaly, že se v průběhu ošetření Emsculpt Neo zvyšuje nejen velikost svalových buněk a vláken, ale i jejich počet, což vede ke zvětšení svalového objemu v průměru o 25 %. Na základě renomovaných vědeckých metod, jako je MRI, CT, sonografie nebo histologie, klinické studie prokázaly průměrné snížení tuku až o 30 % v ošetřované oblasti. U nás na ni nedají dopustit herečka Anna Geislerová nebo stylista Filip Vaněk.

Vyhlazení celulitidy

S věkem kůže ztrácí kolagen a elastin, a navzdory tomu, že pravidelně cvičíte, přichází o pevnost a pružnost. Často také důsledkem genetiky nebo ne úplně zdravého životního stylu vzniká celulitida, kterou má 93 % žen. K ochabnutí kůže rovněž často dochází po úbytku váhy. Aby povolená nebo pomerančová kůže nekazila dojem pevného těla, zkuste ošetření Emtone. Jeho základem jsou akustické vlny, které stimulují pokožku, posilují krevní oběh a současně snižují zadržování tekutin a odpadu, který přispívá k hrbolatému vzhledu celulitidy. Od krásně hladké kůže vás dělí 6 sezení. Klinické studie potvrzují, že Emtone poskytuje až o 59 % vyšší nárůst kolagenu, o 64 % vyšší nárůst elastinu a redukuje celulitidu až o 90 % .

Zlepšení sexuálního života

Hned několik různých věcí, o nichž jste možná ani nevěděli, že se dají řešit, vylepší unikátní terapie Emsella. Je to bezbolestná, velmi šetrná metoda, která pomáhá při potížích s inkontinencí, bolestmi kříže a zlepšuje kvalitu sexuálního života. Tyto benefity jsou výsledkem posílení pánevního dna, kříže a dolních břišních svalů, které tato metoda pomocí speciálního křesla zajišťuje. Terapie, která probíhá 28 minut, je příjemná a celá kúra zahrnuje pouze 6 sezení. Pacientky si během nich mohou například číst časopis nebo relaxovat. Není nutné se svlékat ani převlékat, 95 % těch, kteří terapii novou metodou vyzkoušeli, bylo s léčebnou kúrou a s jejími výsledky spokojeno. Potřeba hygienických pomůcek se po terapii snižuje v průměru o 75 %. U některých pacientů problémy zmizí zcela.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu