Ženy milují pěstěné muže. Ukažte jim, jak na to!

To, že téma péče o mužskou pleť je i v současnosti stále tabu, je fakt. Ačkoliv doba velí vypadat zdravě, pěstěně a fit, pravidelná rutina péče o pleť se týká stále jen mizivého procenta české mužské populace. Co jim, milé dámy, ukázat, že se nemají čeho bát?
komerční článek
——
8. února 2021

Foto: archiv klienta

Bulldog zná odpověď na jakoukoliv mužskou pleť  

Britská značka kosmetiky Bulldog je plná přírodních ingrediencí a je vytvořená zcela a jen pro muže. Žádná pánská odnož dámského kosmetického gigantu, ale od začátku koncept péče o pleť a vousy vytvořený mužem pro muže. Mladík Simon Duffy se v roce 2006 chtěl starat o svou pleť, ale v Británii tehdy nenašel žádný vhodný produkt. A tak si ho vytvořil… pro sebe i všechny muže, kterým není jedno, jak vypadají. Bulldog úspěšně řeší témata všech typů mužské pleti – od mastnoty, přes kůži suchou jako papír po vrásčité šarpeje už přes 15 let. 

Co Bulldog vyznává a proč je nejlepším parťákem každého muže?

Skvěle kombinuje přírodní ingredience s moderními vědeckými poznatky. V produktech najdete například aloe vera, zelený čaj, camelinový, ovesný či baobabový olej. Vše je citlivě a účinně zkombinováno ve formulích, které pleti prospívají, navrací viditelnou hebkost a svěžest. Vše navíc bez parfemace, parabenů, v plně recyklovatelných obalech a ve zcela veganském složení.

3 krokový rituál, co nestojí svět ani víc jak 3 minuty času!

1. ČIŠTĚNÍ –  Bulldog Original Face Wash (Bulldog Čisticí gel pro normální pleť)

Nevysušující čisticí gel Bulldog obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Nelepí, nemastí a pokožku krásně vyčistí.

Použití: Klidně každé ráno i večer. Stačí malinké množství vmasírovat do pokožky obličeje a pak smýt.

2. HOLENÍ – Bulldog Original holicí strojek

Pro jakýkoliv styling – na perfektně střižené lícáky, bradku anebo pro hladkého naháče. 5 břitů z kalené oceli, zvlhčující proužek s aloe vera, precizní zastřihovač, výkyvná hlava a rukojeť z bambusu. Obal vyrobený z plně recyklovatelného materiálu je už jen třešničkou na dortu.

3. HYDRATACE – Bulldog Original Mosturizer (Bulldog Hydratační krém pro normální pleť)

Hydratační krém Bulldog obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Hydratuje pleť bez zanechání lepkavých nebo mastných zbytků. Pokožka je zdravější a hebká na dotek.

Použití: Ráno i večer aplikujte malé množství krému na vyčištěnou pleť tváře i krku. 

Radost s produkty Bulldog můžete svým mužům udělat například v drogeriích Dm nebo na Notino.cz.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu