Objevte tajemství blahodárné péče tekutých krystalů

Slyšeli jste již o tekutých krystalech a jejich účincích? Jestliže chcete mít hydratovanou a zdravě vypadající pleť, zkuste je zařadit do své beauty rutiny.
Lucie Švábenská
——
4. listopadu 2021

Foto: archiv Cosmedix

Když se řekne krystal, většinou si vybavíme diamantový krystal, krystal soli, jakýkoliv, ale novinkou v beauty světě jsou krystaly tekuté! Slyšeli jste již o nich? Pokud ne, je čas to napravit, protože my jsme se do nich naprosto zamilovali. 

Co jsou tekuté krystaly? 

Kapalné (tekuté) krystaly jsou tvořeny řadou lamelárních dvojitých vrstev molekul emulgátoru a olejovými kapičkami. Tato pevná struktura zabraňuje koalescenci kapiček, čímž se zlepšuje stabilita produktu. Ten je díky složení vstřebáván hluboko do pokožky a dlouhodobě ji díky tomu hydratuje a vyživuje. Tekuté krystaly jsou inspirovány objevy Nobelovy ceny ve farmaceutických výrobcích.

Co pro vaši pokožku udělají? 

Tekuté krystaly poskytují výjimečnou, hloubkovou a trvalou hydrataci všem typům pleti. Zejména pleť dehydratovaná, citlivá či zcitlivělá pocítí velmi rychlou úlevu. Zároveň poskytují stavební kameny pro omlazení buněk a regeneraci kůže. Jestliže tedy bojujete s dehydratací, nezdravou barvou pleti, citlivostí, tmavými kruhy pod očima nebo vráskami, či těmto nepříjemnostem chcete raději předejít, tekuté krystaly jsou vaší odpovědí. 

Hvězdou Anti-aging Awards 2021

Mezi výherce Harper’s Bazaar Anti-aging Awards 2021 se probojoval i produkt právě s tekutými krystaly – konkrétně se jedná o oční sérum Opti Crystal od značky Cosmedix. Ta má s touto formou krystalů už nějaké zkušenosti, o tom vypovídá větší množství jejích produktů, jež je obsahují.

Ať už vyzkoušíte produkt od Cosmedixu, nebo například oční krém od àla Palla, či produkty jiné značky, věříme, že si vás tekuté krystaly a jejich kouzelné účinky získají stejně jako nás. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu