Máme pro vás ten nejlepší zmizík vad na kráse

Seznamte se s řadou péče NovAge Brilliance od Oriflame, která je špičkově vybavená na boj proti mdlému nádechu pleti s nerovnoměrným barevným tónem.
komerční článek
——
15. října 2021

Foto: archiv klienta

Základní předpoklad pro co nejúčinnější zakročení proti nejednotnému tónu a nulovému jasu pleti tkví v pravidelném a důkladném rituálu péče o ni. Tzn. ve dvoufázovém čištění každé ráno a večer (bez ohledu na to, zda se líčíte, nebo ne), dále pak v aplikaci očního krému, koncentrovaného séra a poté ještě denního krému s SPF či regeneračního nočního přípravku.

Výhodná taktika

Dermatoložka MUDr. Jana Housková

„Správná péče o pleť a důsledná UV ochrana jsou tou nejlepší prevencí vzniku nejednotného tónu pokožky a přílivu nechtěných hyperpigmentací.“ 

Odstraňování pigmentových skvrn totiž podle jejích slov řeší pouze následek, nikoli příčinu.

Pokud už ale řešíte odstraňování pigmentových skvrn, je důležité si uvědomit, že je to následek nedostatečné ochrany pleti. Alfou a Omegou je proto používání ochranných krémů s SPF, v zimních měsících alespoň SPF30 a v letních SPF50, ideální je však používat SPF50 po celý rok. „Pamatujte, že UV paprsky pronikají i oknem. Používání SPF ochrany tedy nevynechávejte ani, když sedíte doma nebo v kanceláři,“ doporučuje dermatoložka.

Nadměrné tvorbě melaninu pak zabraňuje technologie Skin Tone Regulator aplikovaná v sadě NovAge Brilliance od Oriflame, která navíc rozzařuje pleť a sjednocuje její tón.

Tajemství receptur

Účinná prevence s pomocí dobře orientované péče jsou tedy klíčem k úspěchu. Mimochodem, všech pět přípravků řady NovAge Brilliance od Oriflame (čisticí gel, oční krém, sérum, denní a noční krém) je vybaveno specifickými technologiemi a ingrediencemi. Např. Skin Tone Regulator kontroluje tvorbu melaninu, výtažek z kmenových buněk jitrocele působí proti nedokonalostem pigmentu a Aqua-Bank Moisture Strategy dodává pleti jasný a jednotný vzhled.

Řada NovAge Brilliance projasňuje a vyrovnává tón pokožky, redukuje pigmentové skvrny a vyhlazuje vrásky.

Více informací najdete na www.oriflame.cz.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu