Nail Inspiration: 6 odstínů laků na nehty, které budou letos v létě trendy

Kromě zářivých barev je tradičně v kurzu i nude barva. Kterou variantu si však vyberete, je jen a jen na vás…
Yelyzaveta Topukh
——
19. května 2023

Spotlight

Žlutý 

Hailey Bieber opět obhájila svůj titul trendsettera. Sotva modelka předvedla na sociálních sítích svou citronovou manikúru, začaly ostatní celebrity a influenceři volit pro manikúru různé odstíny žluté. Pokud tedy toužíte po šťavnatých barvách, zvolte jantarovou, šafránovou nebo máslovou, a pokud chcete dosáhnout třpytivého efektu jako Hailey, použijte třpytivý top.

Matcha

Odstíny zelené jsou tradičně jedním z nejoblíbenějších odstínů v teplém ročním období. V roce 2023 budou aktuální pastelové matcha a pistáciové. Navzdory tomu, že jen velmi málo hvězd vyzkoušelo takovou manikúru, zahraniční nehtové mistryně nepřestávají sdílet fotografie návrhů v tomto schématu. Je ideální pro ty, kteří rádi obohacují svůj vzhled o barvy, ale nemají rádi křiklavé odstíny.

Růžový

Barbiecore je tu s námi stále a po vydání traileru k filmu Barbie se stal znovu obzvlášť aktuálním. Letos v létě si klidně vyberte jakýkoli odstín růžové od jemné po zářivou a nebojte se experimentovat se vzory. Tato barva se hodí ke každému trendu na nehtech.

Bílý

Ať už se v kosmetickém průmyslu děje cokoli, světlé odstíny vždy zůstávají na seznamu trendů. Letos v létě dejte přednost bílé barvě před pudrovou nebo mléčnou, jako to dělá Kendall Jenner. Jedinou nevýhodou tohoto druhu krytí je, že ho musíte nosit opatrně, jinak se rychle změní z aristokratické bílé na šedou. Pokud se na takové experimenty zatím necítíte, stačí na nehty přidat bílé akcenty.

Tyrkysový

Ještě jednou děkujeme Hailey Bieber! Tentokrát za to, že se tyrkysová neboli Tiffanyho barva stala jedním z hlavních trendů v oblasti nehtů. Koncem dubna se modelka objevila na zahajovacím večírku obnovené vlajkové lodi značky na Páté avenue s manikúrou v charakteristické tyrkysové barvě Tiffany. Podle našeho názoru je to dokonalý odstín pro svěží letní manikúru, takže zpozorněte.

Červený

Červená manikúra se v posledních týdnech na veřejnosti těší záviděníhodnému zájmu, takže klasický šarlatový odstín se pravděpodobně udrží i během letní sezóny (přestože obvykle zaujímá přední místa v žebříčcích trendů na podzim a v zimě).

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu