Jak být stále krásná? Používejte méně produktů

Stárnutí pleti bohužel nezastavíme. Dobrou zprávou ale je, že se dá s pomocí správných produktů výrazně zpomalit. Každý den používáme nepřeberné množství přípravků. Zkoušíme je, vrstvíme, často je měníme. To pro naši pokožku není dobré. Pleti totiž stačí málo, aby byla zdravá a krásná – hlavními hesly, kterými byste se měli řídit, je výživa a podpora přirozené ochranné bariéry!
komerční článek
——
19. listopadu 2021

Foto: archiv značky

Noili, The beauty of less products

Nové, zvýhodněné DUO Anti-age od značky Noili obsahuje minimalistickou komplexní přírodní péči o stárnoucí pleť s aktivními látkami, jako je Bakuchiol, vitamín C, E a vzácné rostlinné oleje. Množství ingrediencí této novinky není vysoké, a právě proto je pro pleť úžasné.

Nejlepší anti-age rada? Nepočítejte své vrásky!

V rámci denní péče o pleť doporučujeme Bakuchiol & Squalane Oil Serum. Jeho hlavní ingredience, Bakuchiol, svými účinky připomíná známější retinol – při pravidelném užívání zjemňuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, a poradí si dokonce s hyperpigmentací. Podporuje tvorbu kolagenu a elastanu. Velkou výhodou oproti retinolu je jeho jemnost. Pleť nedráždí, a proto je ideální i pro velmi citlivou pleť, která některé aktivní látky netoleruje.

Dobré ráno s jasnou pletí!

Jaká péče je ideální na noc? Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum je noční péče s vitamínem C v optimální a bezpečné koncentraci 5 %, která nenarušuje ochrannou bariéru pokožky. Tento silný antioxidant podporuje tvorbu kolagenu a spolu s vitamínem E viditelně zlepšuje stav stárnoucí pleti. Rozjasňující účinky vitamínu C redukují hyperpigmentaci a sjednocují tón pleti, vitamín proniká hluboko do pokožky a přitom nenarušuje její ochrannou bariéru. Toto sérum doporučujeme používat právě na noc, kdy se pokožka regeneruje. Pokud jej chcete nanést přes den, určitě si pleť nezapomeňte ochránit širokospektrální UV ochranou.

Komplexní anti-age péče značky Noili na den i noc právě nabízí zvýhodněné dvojbalení – nové DUO Anti-age, které byste si neměli nechat ujít.

Tak co, věříte už, že kvalita vítěží nad kvantitou?

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu