Adventní kalendář day 9: KORIKA

Soutěžte a vyhrajte sadu péče o pleť od korejské značky KORIKA v hodnotě 6 920 Kč.
komerční článek
——
9. prosince 2022

Foto: Getty Images

K chladnému počasí patří i správné sezónní rituály, jelikož naše pokožka vyžaduje o něco více péče, než obvykle. V zimě ji proto potřebujeme co nejvíce hýčkat, abychom neztratili její zdravý a přirozený glow efekt. Jak toho ale docílit? S pomocí nové kolekce HI-TECH Liposome Hydrating solution od značky KORIKA. Ta obsahuje 5 na sebe navazujících kroků, které vaší pleti dopřejí sílu špičkových technologií i unikátního složení. Dohromady vytváří dokonalý zimní rituál, kterým dosáhnete hebké, vláčné a rozjasněné pleti. 

Pro zdravou a krásnou pleť je naprosto klíčová správná hydratace. Ta má však svá vlastní pravidla, která je potřeba dodržovat. Jedním z nejdůležitějších je výběr správných složek, které nebudou obsaženy pouze v jednom jediném přípravku nebo jedné ingredienci. Právě v zimě je důležité aplikovat holistický přístup v péči o pleť a volit takové produkty, které ji budou hydratovat při každém kroku – od čištění, přes tonizaci, až po finální krok v podobě nanesení krému, který pleť zabalí do neviditelné fólie a nedovolí vlhkosti se dostat z pokožky pryč.

Právě HI-TECH Liposome Hydrating solution je novou generací korejské dermo kosmetiky. Je unikátní díky patentované hi-tech technologii, která umožňuje každou aktivní látku jednotlivě „zabalit“ do miniaturních liposomálních kapslí. Ty jsou přibližně 100x menší než póry pokožky a díky tomu se všechny aktivní látky dostávají do pleti rychle, cíleně a se 100% zachovanou funkčností.

A co všechno v balíčku najdete?

Výherkyní je: 

Lenka Nováková, Zlatá Koruna.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu