Art

Lily-Rose Depp, The Weeknd a jejich nová, slizká love story

Odvrácenou stranu LA nám představí nový seriál The Idol, kde si Abel „The Weeknd“ Tesfaye zahraje vůdce temného kultu a Lily-Rose Depp objekt jeho touhy.
Oli Egler
——
19. srpna 2022

Foto: Profimedia

Sociálními sítěmi tiše koluje trailer připravovaného seriálu od HBO The Idol s The Weeknd a Lily-Rose Depp v hlavních rolích. Hudebník se také podílí na scénáři šestidílného miniseriálu, jehož premiéra zatím nebyla oznámena. 

Seriál bude pojednávat o popové zpěvačce Jocelyn (Lily-Rose Depp), která naváže román s charismatickým a také velmi záhadným majitelem losangeleského klubu (Abel „The Weeknd“ Tesfaye). Ukáže se, že muž je zároveň vůdcem tajemného kultu. Už jenom krátký trailer vábí svým vizuálním zpracováním – LA scéna plná nekonečných večírků, drog, špinavých peněz a orgií slibuje ukázat divákovi „to nejhorší“ z Města andělů i lidské povahy. Na otázku, zda mladá hvězda vůdci věří, s nejistotou odpovídá „Moc ne…“.

Vzhledem k tomu, že se na projektu bude také podílet režisér seriálu Euphoria – Sam Levinson, je už nyní jasné, že nám bude dopřána temná a unikátní atmosféra. Velmi slibně vypadá i seznam producentů, kde se sešel doslova „crème de la crème“ Hollywoodu. Mezi nimi je v tuto chvíli Ashley Levinson – producentka politicko-sociálního dramatu Bombshell a Aaron L. Gilbert – jeden z tvůrců Jokera. Zcela jistě se můžeme těšit na hudební čísla a prvnostřídní choreografii, kterou zaručí producent hudebníka, Reza Fahim, a také jeho kreativní ředitel Wassim „SAL“ Slaiby a spoluzakladatel hudební společnosti XO Records La Mar C. Taylor, kteří se podílí na scénáři. V dalších rolích se objeví Elizabeth Berkley Lauren (Showgirls), Debby Ryan (Night Teeth), Troye Sivan (Boy Erased) i nedávno zesnulá Anne Heche (Six Days, Seven Nights).

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu