Art

Flower Day v Grébovce

Přijďte si užít první červnovou sobotu s časopisem Cosmopolitan.
Oli Egler
——
27. května 2022

Foto: Getty Images

Přijďte si v sobotu 4. 6. 2022 vychutnat volný čas ve stínu stromů a té nejlepší společnosti. Časopis Cosmopolitan pořádá Flower Day - den, který se ponese ve znamení dobrého jídla, pití, workshopů a inspirativních přednášek. A na co všechno se můžete těšit?

V pražském parku Grébovka se trochu stranou ukrývá vila s nádhernou zahradou. Za normálních okolností sem vaše kroky nejspíš nezamíří, klidná atmosféra s historickými prvky ale stojí za návštěvu. Díky Cosmopolitanu nyní máte tu možnost. V rámci Flower Day zde můžete pobýt klidně celý den, nebo se zastavit jen na chvíli, podle toho, kolik máte času a co všechno chcete stihnout. Akce bude probíhat od 11:00 do 21:00.

Kromě přednášek na téma „Be Kind“ vás čeká hned několik workshopů, například výroba svíček nebo vázání květin (protože co by to bylo za Flower Day bez voňavých činností!). Z hostů se s vámi o své rady a tipy podělí šéfredaktorka Cosmopolitanu Adéla Mazánková, přední český stylista Filip Vaněk, módní fotografka a kreativní ředitelka Karolína Holubová, propagátorka slow food a autorka kuchařky BlaBlaBla Viktorie Sapoušková a další.

Vstup je zdarma, tak stačí jen zadat do navigace adresu Koperníkova 12, Praha 2 a užít si s Cosmopolitanem a jeho spřízněnými dušemi neopakovatelný den!

Uvidíme se tam!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu