Výjimečná žena, výjimečná péče

Kosmetická značka Helena Rubinstein slaví letos 120. výročí. Při této příležitosti představuje inovované složení ikonického krému Re-Plasty, který komplexně řeší projevy stárnutí pleti.
komerční článek
——
19. října 2022

Foto: Helena Rubenstein

Jméno Helena Rubinstein je vám jistě známé. Je až neuvěřitelné, s kolika převratnými myšlenkami tato avantgardní podnikatelka přišla. Její rebelský duch a ctižádost způsobily, že změnila svět krásy jednou provždy. V době, kdy kosmetiku používaly téměř výhradně herečky, naučila ženy tomu, že o svou krásu je potřeba pečovat. 


MADAME AVANTGARDE 

Prosazovala, že má-li být kosmetika účinná a důvěryhodná, musí být podložená výzkumem. Jako první z kosmetického odvětví výrobu konzultovala s vědci i dermatology. Začala péči kategorizovat podle typů pleti a byla také první, kdo pochopil důležitost marketingu a propojil svět krásy s uměleckou scénou. Její velkolepý odkaz je pro značku Helena Rubinstein silným závazkem k inovaci a spolupráci se špičkovými vědci. 


SPOLUPRÁCE S NEJLEPŠÍMI Z OBORU 

Při vývoji péče proti stárnutí značka téměř patnáct let spolupracuje s proslulou švýcarskou klinikou estetické chirurgie Laclinic-Montreux. Nyní při příležitosti svého výročí uvádí inovaci ikonického denního krému Re-Plasty. Jeho unikátní složení vytváří na pleti neviditelný hydratační a ochranný film, účinně redukuje vrásky a napravuje věkem slábnoucí strukturu podkoží. Poskytuje výsledky srovnatelné s těmi, jichž dosahují kosmetické procedury prováděné na Laclinic-Montreux.

NOVÉ ŘEŠENÍ I PRO PŘECITLIVĚLOU PLEŤ

Nové složení krému Re-Plasty Age Recovery Day Cream přináší kromě redukce projevů stárnutí také úlevu zcitlivělé pleti. Na rozdíl od pleti citlivé, což je dlouhodobý stav, se jakákoli pleť může stát přechodně přecitlivělou. A to v důsledku zvýšeného stresu, jemuž je vystavena, např. působením škodlivých vlivů vnějšího prostředí (UV záření, znečištěný vzduch, změny teplot a počasí), nevhodnou volbou kosmetiky nebo absolvováním estetických zákroků. Nový protizánětlivý komplex, který tvoří antioxidační Tasmanol, zklidňující niacinamid a regenerační Madecassosside z pupečníku asijského, přináší okamžitou úlevu a snižuje podráždění. Proti vráskám a ochablosti pleti působí 9% patentovaná látka ProxylaneTM, která zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu, zatímco hydrataci zajišťuje kyselina hyaluronová. 

K dostání v prodejnách Sephora a na sephora.cz

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu