Vyhrajte PRO-AGING BOX plný exkluzivních beauty produktů a testujte s naší redakcí!

Zúčastněte se našeho speciálního PRO-AGING projektu Harper's Bazaar a vyhrajte balíček plný kosmetických novinek a procedur v hodnotě až 20 000 Kč.
Redakce Harper's Bazaar
——
20. září 2022

Foto: Getty Images

V rámci našeho speciálního PRO-AGING čísla oslavujícího krásu a zdraví pleti v každém věku jsme pro své čtenářky připravili velkou soutěž!

Od 19. září do 31. října se můžete registrovat do soutěže a odpovědět na tři otázky týkající se vašeho přístupu ke stárnutí. Následně vybereme tři čtenářky, které obdrží velký PRO-AGING BOX s pečujícími produkty, řadami a procedurami v hodnotě až 20 000 Kč. Budete si tak moct otestovat luxusní beauty novinky a podělit se s námi o váš názor. 

A co v balíčku najdete?

Například zázračný peeler Reclar, hydratační pleťovou mlhu Institut Esthederm, protivráskový krém Orlane, zpevňující krém na tělo od NUXE, intenzivní hydratační komplex od Perricone MD, krém pro citlivé oční kontury od Christian Breton, regenerační pleťovou masku RARE Paris, čistící gel s obsahem kyselin a odličovač voděodolného make-upu od Medik8, konturovací duo MI-RÊ, samoopalovací booster od Plisson, regenerační šampon a kondicioner ROSELLE SHINE, kolagen B. ESTĒE, zklidňující reparační krém Helena Rubinstein a hedvábnou gumičku od Pilo. 

Soutěž je ukončena. Gratulujeme výherkyním: Marcele Kadlecové, Lucii Horníkové a Jitce Sachové. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu