Rituál pro citlivou pleť

Pouhé čtyři kroky stačí k tomu, aby se pleť zklidnila, vyhladila a rozzářila.
komerční článek
——
30. listopadu 2022

Foto: Getty Images

Máte citlivou pokožku a hledáte kosmetiku, která je dostatečně jemná, aby pleť nepodráždila, ale zároveň dostatečně účinná, aby si poradila se známkami stárnutí? Právě jste našla řešení! Sada NowAge SkinRelief od Oriflame je totiž geniální péče bez kompromisů.


VÝSLEDKY BEZ PODRÁŽDĚNÍ? JDE TO!

Věděli jste, že zhruba polovinu žen po třicítce trápí citlivá pleť? Častým problémem „citlivek“ bývají reakce na silnější anti- agingové přípravky, které sice fungují, ale citlivá pleť je špatně snáší. Může se to projevovat svěděním, pálením, začervenáním, pnutím, ale i pupínky a hrubším povrchem. Nová sada pěti produktů NowAge SkinRelief je naformulována přesně pro potřeby citlivé pleti. Okamžitě ji zklidňuje a všechny přípravky jsou velice jemné. Co se však týče omlazujících účinků, ty se vyrovnají, nebo dokonce předčí běžné anti-age produkty.

KNOW-HOW

Představujeme tři speciální ingredience, které pracují pro vaši pleť. První z nich je technologie Ultra Calm. Jde o přírodní látku, která obnovuje optimální funkce citlivé pleti a zevnitř posiluje kožní bariéru. Druhým klíčem k vynikajícím výsledkům této sady je komplex Dermalift Active. Je to také přírodní aktivní složka, velice podobná retinolu. Má i stejné superschopnosti, jako tato slavná no.1 beauty ingredience – stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje pružnost i pevnost pleti, vyrovnává povrch. Na rozdíl od retinolu je však tento komplex výborně snášen i tou nejcitlivější pletí, takže se už nemusíte bát dráždivých projevů. A třetí zásadní ingredience? 3D ochranný přírodní biopolymerový štít, který je bodyguardem vaší pleti před vnějšími vlivy.

ČTYŘI KROKY KE KRÁSE

Nejdříve pleť vyčistěte bohatou a jemnou čisticí pěnou, která důkladně odstraní všechny nečistoty, ale zároveň respektuje kožní bariéru. Pak naneste jednu pumpičku očního krému na oční okolí, okamžitě se tím zklidní. Tento krém se také efektivně postará o vyžehlení drobných linek okolo očí a zmírní otoky. Poté dopřejte své pleti příjemné zklidňující sérum, které eliminuje projevy stárnutí. A už jdeme do finále: čtvrtým krokem je hydratace v podobě denního nebo nočního krému. Denní krém se SPF 30 chrání pleť i před vnějšími vlivy, noční přináší okamžitou úlevu podrážděné pleti a pečuje o kožní bariéru.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu