Elixír mládí odhalen: Jmenuje se MORPHEUS8

Kim Kardashian, Eva Longoria, Adriana Lima či Gwyneth Paltrow, ty všechny tenhle zázrak již znají.
komerční článek
——
9. března 2023

Foto: Be Elite

Zdá se, že záhada mladistvého vzhledu pokožky je odhalena! Stojí za ní zcela přelomové ošetření s tajemným názvem MORPHEUS8, které díky unikátní technologii dokáže pokožce navrátit elasticitu, jas a mladistvý vzhled. Jedna série ošetření dokáže ubrat několik let. A to za to rozhodně stojí! 

Zázračný MORPHEUS8, o kterém je všude slyšet a jehož výsledky jsou doslova dechberoucí, můžete na vlastní kůži vyzkoušet na luxusní pražské klinice BE ELITE CLINIC, kterou vede jedna z nejuznávanějších certifikovaných odbornic na estetickou, anti-agingovou a regenerativní medicínu, kosmetologii a dermatochirurgii, MUDr. Monika Kavková.

Přichází MORPHEUS8, seznamte se

Jedná se o novou, inovativní radiofrekvenční terapii mikrojehličkováním. Jde o novou generaci klasického mikrojehličkování a umožňuje stimulovat tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky  a tím jí navrátit elasticitu, jas a mladistvý vzhled. Díky speciální technologii proniká až do  hloubky 7 mm, což nedokáže žádný jiný přístroj.

Kombinací mikrojehličkování a radiofrekvence při tomto ošetření těžíte z účinků dvou různých technologií a dosáhnete tak synergického efektu: zde 1+1 nedělá 2, ale rovnou 3! Výsledkem je totiž stimulace obnovy buněk, stimulace tvorby kolagenu a rejuvenace vrchní části pokožky.

Tato minimálně invazivní technika může být použita v oblasti obličeje i těla. Mezi nejčastěji ošetřované oblasti patří obličej, oční okolí, krk a dekolt, břicho, stehna, hýždě a kolena.


Jaké jsou benefity ošetření MORPHEUS 8?

  • výrazné omlazení / zpevnění pleti
  • redukce tuku v obličeji
  • redukce pórů
  • redukce vrásek
  • redukce pigmentových skvrn
  • léčba strií
  • ošetření jizev
  • léčba nadměrného pocení (hyperhidróza)

Následující den po zákroku se bez obav můžete vrátit ke svým běžným činnostem. 

Prvních pár dní po proceduře Morpheus8 je nutné vyhýbat se slunečnímu záření a používat opalovací krém s vysokým SPF. 

Pravidelná péče o pleť s použitím vysoce kvalitních produktů vám pomůže k lepším výsledkům - v B Elite Clinic o tom ví své.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu