Profesionální ošetření pleti kdykoli

Kde jsou ty časy, kdy jsme za profesionálním ošetřením chodily ke kosmetičce? Nové pomůcky Notino Beauty Electro mají tak přesvědčivé výsledky, že cestu do salonu možná nadobro zapomenete.
komerční článek
——
28. září 2022

Čisticí kartáček na pleť a masážní pomůcka na oční okolí se zahříváním 

Jistě pro vás není novinkou, že základem krásné pleti je její pravidelné čištění. Zcela nové úrovně dosáhne vaše každodenní rutina s pomocí čisticího kartáčku. K večerní očistě pleti se používá v kombinaci s čisticím gelem, pěnou či olejem podle vaší preference. Podobně jako s elektrickým kartáčkem na čištění zubů pocítíte i v tomto případě rozdíl hned napoprvé – dokonale čistá a hebká pleť bude navíc stimulovaná jemnou masáží. Jednou za týden či dva pak můžete pleti dopřát extra péči díky režimu hloubkového čištění. Po něm stačí pomůcku otočit a užít si hřejivou masáž očního okolí. Kromě toho, že je neskonale příjemná, tak také podporuje účinky krému a přispívá k omlazenému vzhledu.

Čisticí sonický přístroj v cestovním pouzdře 

Variantou čisticího kartáčku na cesty je pak šikovný malý sonický přístroj, který se prodává v cestovním pouzdře a nabíjí se USB kabelem. Díky kombinaci silikonových štětinek, vibrací a působení tepla vaši tvář během pouhých dvou minut efektivně zbaví všech nečistot, odumřelých buněk i zbytků usazeného mazu. Na výběr máte tři intenzity čištění, a péči tak můžete přizpůsobit aktuálním potřebám své pleti. I tato cestovní verze kartáčku kromě samotného čištění navíc podporuje mikrocirkulaci a přispívá ke svěžímu vzhledu pleti. Silikonové štětiny obou kartáčků jsou vhodné i k ošetření citlivé pleti a díky voděodolnosti a jednoduchému ovládání jedním tlačítkem je můžete používat i ve sprše.

Pomůcky pro krásu z kolekce Notino Beauty Electro vám poskytnou péči na profesionální úrovni v pohodlí domova.

Přístroj pro urychlení účinků pleťové masky 

K výrazně lepším výsledkům při aplikaci pleťové masky můžete využít speciální přístroj, který působením světelné terapie ve třech různých režimech zajistí ještě lepší hydrataci, zklidnění nebo rozjasnění pleti. Dá se kombinovat s jakoukoli vaší oblíbenou – i pláténkovou – maskou.

Ultrazvukový čisticí přístroj na tvář 

Hvězdným produktem a technologicky nejvyspělejším pomocníkem v linii Notino Beauty Electro je ultrazvuková čisticí špachtle. Na principu ultrazvukových vln vytahuje nečistoty z hloubky pórů a odstraňuje odumřelé buňky i maz tak efektivně, že spolehlivě nahradí profesionální ošetření. Kromě hloubkové očisty dokáže špachtle znásobit účinky sér či jiných produktů, které na pleť aplikujete. Špachtle je pomocníkem jak v boji proti vráskám, tak proti akné a přispívá k dlouhodobě krásné pleti. 
Tip redakce: Chcete-li mít v koupelně světlo jako profík, poslouží vám podsvícené kosmetické zrcátko. Můžete zvolit studené bílé světlo nebo teplé žluté. Zrcátko oceníte při každém líčení i úpravě obočí. Malé kroky každý den a správná technika udělají obrovský posun ve vaší péči o pleť. Začněte už dnes. 

K dostání výhradně na notino.cz.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu